Проти пастора секти порушили справу за підозрою в привласненні кредиту

Жінка взяла кредит у банку на суму 139 тис. доларів, однак пастор сплатив тільки перший платіж за кредитом.

Прокуратура Черкаської області минулого тижня (3-9 січня) порушила кримінальну справу проти пастора церкви "Блага звістка" за підозрою в привласненні кредиту розміром 139 тис. доларів, узятого парафіянкою в Каневі.

Про це сказано в повідомленні прокуратури області.

Відповідно до повідомлення, 42-річний пастор церкви 2008 року звернувся до 37-річної парафіянки-приватного підприємця з проханням виділити на потреби церкви 2,5 тис. доларів, після чого жінка взяла кредит у банку і самостійно його виплатила.

Пізніше він знову звернувся до неї з проханням виділити гроші на будівництво молитовні для церковної громади.

Відповідно до повідомлення, пастор пообіцяв парафіянці переоформити на неї право власності на свій будинок і земельну ділянку для застави в банку, а також регулярно платити відсотки і тіло кредиту.

Жінка взяла кредит у банку на суму 139 тис. доларів, однак пастор сплатив тільки перший платіж за кредитом, після чого переконував парафіянку в тому, що їй необхідно регулярно вносити платежі.

Врешті вона перестала справлятися з виплатою за кредитом.

Прокуратура повідомляє, що психологічний тиск із боку пастора і постійні нагадування банку про заборгованості ледь не довели жінку до самогубства.

Чоловік підприємниці, зібравши всі документи, звернувся в правоохоронні органи. Наразі пастор затриманий, ведеться слідство.

Читайте також:

Прихильники пастора Аделаджі готують новий Майдан за півмільярда доларів

Сандей Аделаджа пішов у "підпілля"

Людей, які брали кредити під впливом "Посольства Божого", виселяють з будинків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: