Проти підлеглих Тимошенко порушили ще одну кримінальну справу

ГПУ порушила кримінальну справу за фактом безладів на поліграфкомбінаті "Україна" під час зміни гендиректора. Уряд Тимошенко звинуватили в захопленні підприємства, де друкували бюлетені на вибори.

Генпрокуратура порушила кримінальну справу за фактом подій під час зміни гендиректора на поліграфкомбінаті "Україна".

Про це заявив колишній віце-прем'єр Олександр Турчинов та група працівників із числа діючого і минулого Кабміну, а також правоохоронних органів, під час зустрічі з лідером партії "Батьківщина" Юлією Тимошенко.

"Вже нова тема готується. Зокрема, Генеральна прокуратура займається питанням спроби захоплення урядом державного підприємства Поліграфкомбінат України. Це абсурдно звучить, але слідчі працюють", - прокоментував Турчинов.

На зустрічі з Тимошенко ініціативна група повідомила, що протягом останнього часу людей почали систематично викликати до слідчого управління Генпрокуратури в якості свідків.

Вони заявили, що "слідство не цікавлять матеріали, пов'язані з корупцією довкола ЄДАПС, який патронувала тоді нинішня влада", йдеться у повідомленні "Батьківщини".

"У ході допитів всі зусилля слідства були направлені не на встановлення істини по фактам, а на фальсифікацію подій та примушування свідків давати неправдиві і безглузді свідчення про те, що начебто попереднім Кабміном розроблявся якийсь план захоплення держпідприємства", - повідомила прес-служба.

Учасники зустрічі повідомили, що у ході допитів слідчий здійснював моральний тиск, залякував свідків. Разом з тим лунали обіцянки про підвищення на посаді, фінансову допомогу, якщо будуть надані "потрібні" свідчення.

За їхніми словами, "з метою психологічного пресингу на допитах були присутні невідомі особи, які не мали жодного відношення до цих подій".

Учасники зустрічі з Тимошенко заявили, що "у протоколи допитів навмисно вносилися сфальсифіковані показання і тому доводилося їх викреслювати, або писати заперечення", заявили у прес-службі.

"У разі продовження протизаконних дій з боку силових органів учасники зустрічі повідомили Тимошенко про свій намір найближчим часом зустрітися з акредитованим дипломатичним корпусом та з представниками міжнародних правових організацій", - йдеться у повідомленні партії.

Як відомо, у січні комбінат став об'єктом протистояння Партії регіонів і уряду Тимошенко.

Регіонали заявляли про спроби змінити керівництво комбінату, щоб надрукувати зайві бюлетені для виборів президента. А уряд вказує, що регіонали просто лобіюють інтереси концерну ЄДАПС і намагаються не допустити змінити керівництва комбінату.

Читайте також:

Черговий допит Турчинова в СБУ завершився безрезультатно

СБУ не дає Турчинову користуватися комп'ютером і телефоном

Юрист БЮТу затриманий за фальшивомонетництво

На Донбасі 11 депутатів втекли від Януковича до Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: