Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скандальний нічний клуб у Сумах. Поліція розслідує кілька справ про побиття клієнтів

Правоохоронцям давно відомо про сумну славу нічного закладу.

Правоохоронці розслідують чотири кримінальних провадження проти охоронців та адмінстрації скандального нічного клубу "Luna" в Сумах, де 23 грудня жорстоко побили студента-медика.

Про це повідомив у відповідь на запит ТСН.ua начальник сумського відділу поліції Павло Карабута.

ВідеоУ Сумах охоронці нічного клубу побили клієнта

22-річний Павло розповів ТСН, що того вечора він відпочивав у клубі разом із медиками-одногрупниками. Уже збирався додому, як біля гардеробної побачив охоронців, що лупцювали відвідувача. Хлопець зробив їм зауваження і сам потрапив під гарячу руку.

У Сумах охоронці нічного клубу побили клієнта

Про сумну славу закладу правоохоронцям відомо давно.

"Дійсно з початку функціонування нічного розважального закладу "Луна" у ньому або на прилеглій території нерідко відбуваються правопорушення, в тому числі мають місце конфліктні ситуації між відвідувачами та адміністрацією й охороною цього закладу", - повідомив Карабут.

За його словами, найчастіше до конфліктів призводить надмірне вживання алкогольних напоїв відвідувачами, при цьому ці події переважно мають ознаки порушень передбачених адміністративним кодексом України.

Водночас мають місце і непоодинокі факти кримінальних правопорушень.

"Що стосується скарг відвідувачів на адміністрацію чи охорону нічного клубу, то за останні три роки до ЄРДР було внесено відомості за 12-ма такими фактами, з яких на сьогодні в провадженні залишається чотири", - додав Карабут.

Одним з таких фактів стала подія 23 грудня 2017 року, коли охоронці жорстоко побили 22-річного студента Павла Іванова.

"Потерпілий вказує на те, що під час конфлікту охорона закладу неправомірно застосувала фізичну силу. Громадянину Іванову за попереднім діагнозом лікарів спричинено легкі тілесні ушкодження. За даним фактом слідчим відділом Сумського ВП внесено відомості до ЄРДР за ч.1 ст.125 КК України (умисне легке тілесне ушкодження) та розпочато досудове слідство", - повідомив начальник сумського відділу поліції.

При цьому у поліції не уточнили щодо результатів уже закритих кримінальних проваджень проти нічного клубу та не повідомили, чи понесли винуватці подій покарання.

Нагадаємо, що вночі проти 23 грудня Павло вже збирався йти з клубу разом із друзями, проте біля гардеробу побачив, як охоронці жорстоко б'ють невідомого чоловіка. Він зробив охоронцям зауваження, за що сам став жертвою побиття.

До речі, за даними поліції, інший потерпілий не звертався із заявою про затосування сили охороною нічного клубу.

За словами родичів побитого студента, власник нічного клубу Олег Урун виходив з ними на зв'язок, щоб домовитися про закриття справи. Але родина прийняла рішення, що за жорстоке побиття Павла винні мають відповісти.

Крім того, поліція розслідує провадження щодо перешкоджання роботі журналістів ТСН власником закладу. Інцидент з погрозами журналістам стався у приміщенні клубу 29 грудня, коли знімальна група робила сюжет про побиття студента.

Нагадаємо, що у грудні 2017 року в центрі Києва співробітники піццерії побили своїх відвідувачів - хлопця і двох дівчат. Інцидент стався через сварку з директором закладу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції