Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Проти скандального українського судді Ємельянова порушили кримінальну справу в Австрії - нардеп

Судді "світить" 5 років в'язниці.

В Австрії відкрили кримінальну справу проти колишнього заступника голови Вищого Господарського суду України Артура Ємельянова.

Про це 30 жовтня повідомив народний депутат України Сергій Лещенко, опублікувавши на своїй сторінці в Facebook відповідний документ віденської прокуратури.

Згідно з документом, Ємельянова звинувачують у "примусі до вчинення злочину шляхом насильства або погрози". Під слідством перебуває також його дружина, з якою він нібито розлучився.

За словами Лещенка, Ємельянову в Австрії загрожує тюремне ув'язнення на термін від шести місяців до п'яти років.

УКРАИНСКИЙ СУДЬЯ В КРИМИНАЛЬНОЙ ХРОНИКЕ ВЕНЫ Одиознейший судья Артур Емельянов, который так и не понес никакого...

Опубліковано Сергієм Лещенком Вівторок, 30 жовтня 2018 р.

Нагадаємо, нещодавно співробітники Служби безпеки України викрили колишнього заступника голови Вищого Господарського суду Артура Ємельянова у фінансуванні терористичної організації "ДНР". Оперативники СБУ встановили, що під час перебування на посаді колишній суддя за хабарі "впливав" на винесення необхідних замовникам рішень. Щоб легалізувати ці гроші, чиновник через довірених і підставних осіб, зокрема, купував комерційну нерухомість на окупованій території Донеччини.

У червні Вища рада правосуддя тимчасово відсторонила його від здійснення правосуддя. Ємельянова підозрюють у корупції і тиску на суддів. За даними слідства, Ємельянов за часів президенства Януковича нібито фактично підпорядкував собі систему прийняття судових рішень. Йому закидають близько 7 тисяч випадків втручання в автоматизовану систему розподілу справ. 

Окрім того, колишній суддя разом із дружиною фігурують у справі про "легалізацію доходів, здобутих злочинним шляхом". У 2017 році журналісти знайшли у дружини Ємельянова елітну нерухомість у Туреччині, ОАЕ та Австрії.

ВідеоСкандальному судді часів Януковича повернули право судити

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції