Проти священиків Київського патріархату порушать кримінальні справи

Джерела в правоохоронних органах заявляють про звинувачення у контрабанді, крадіжках та педофілії, які готуються проти священиків УПЦ КП з метою дискредитації керівництва цієї церкви.

Найближчим часом проти ряду єпископів Української православної церкви Київського патріархату можуть бути порушені кримінальні справи з метою дискредитації керівництва цієї церкви.

Про це стало відомо з джерел у правоохоронних органах, пишуть "Комментарии".

За словами джерела, справи можуть бути порушені для того, щоб дискредитувати священиків в очах парафіян, а через них - і всю церкву Київського Патріархату.

"Швидше за все, можуть піймати кого-то з великою сумою грошей або із золотом, звинуватити у контрабанді, втім, і варіант звинувачення в педофілії можливий. Тим більше, що в Україні вже подібний метод намагалися застосувати до політиків. Все буде залежати від вказівки зверху", - сказав джерело.

Нагадаємо, раніше патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет розповів про плани з ліквідації КПК КП.

"Київський патріархат хочуть до літа знищити... По всій Україні представники влади, спонсори, або священики Московського патріархату проводять бесіди з нашими священиками, їм пропонують переходити в підпорядкування Московського патріархату, а за це обіцяють різну підтримку і допомогу", - сказав Філарет.

Патріарх наголосив, що такі бесіди проводять зі священиками у різних областях країни від Львівської до Донецької.

Раніше, Київський патріархат звернувся до президента Віктора Януковича щодо порушення прав віруючих і посилення міжконфесійного напруження, що, на думку УПЦ КП, може перетворитися у відкрите протистояння.

Читайте також:

Київський патріархат заявив про рейдерські атаки з боку Москви

Львів закликав Януковича не служити "чекістові" Кирилу

Герман запевнила, що Софію не віддадуть Московському патріархату

Філарет звинуватив Януковича в провокуванні війни між Церквами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: