Проти Тимошенко порушено кримінальну справу

Головне обвинувачення, яке висуває Тимошенко Генпрокуратура, - нецільове використання бюджетних коштів.

Генпрокуратура порушила кримінальну справу проти екс-прем’єр-міністра, лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко. Про це Тимошенко розповіла 15 грудня після допиту в ГПУ.

За її словами, справу порушено за фактом нецільового використання так званих "екологічних грошей" - коштів, отриманих Україною в рамках Кіотського протоколу.

"Терор проти опозиції продовжується – системний, злагоджений, і саме головне - без уваги до будь-якого закону або Конституції. Тільки що у слідчого я з’ясувала, що проти мене особисто порушено кримінальну справу як раз за те, що нібито екологічні гроші були у кризу направлені на пенсії, що я зробила великий злочин, що я людям заплатила пенсії під час кризи", - сказала Тимошенко.

Екс-прем’єр також повідомила, що слідчий під час допиту спробував застосувати до неї міру запобіжного заходу у вигляді підписки про невиїзд. "Без адвоката вони не мали права робити абсолютно ніяких слідчих дій, але вони щось там робили, хотіли пред’явити мені обвинувачення, хотіли пред’явити підписку про невиїзд, але без адвоката вони цього не мають права робити", - зазначила вона.

"Янукович переступив межу, за якою йому вже прийдеться відповідати за кожну репресію, яку він робить проти опозиції, і за те, що він робить сьогодні проти всіх громадян України", - підкреслила Тимошенко.

Нагадаємо, перед допитом Тимошенко заявляла, що головне обвинувачення, яке їй висуває Генпрокуратура це те, що в розпал кризи вона начебто перерахувала "екологічні гроші" на виплату пенсій людям.

"Пенсії ми виплачували, але не за рахунок екологічних грошей, всі екологічні гроші лежать на рахунках міністерства екології і вони знаходяться в розпорядженні уряду", - наголосила вона.

Читайте також:

Чоловіка Тимошенко забрали до лікарні "у складному стані"

Тимошенко вже зібрала сумку і готова йти до в'язниці

Генпрокуратура поновила допити учасників акції "Україна без Кучми"

ВідеоПроти Тимошенко порушено кримінальну справу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: