Проти учасників концерну "Укроборонпром" порушено 583 кримінальні справи - Абромавичус

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Компанія активно співпрацює з ДБР, НАБУ та СБУ.

Проти учасників концерну "Укроборонпром" порушено 583 кримінальних провадження, що значно ускладнює роботу компанії.

Про це заявив генеральний директор ДК "Укроборонпром" Айварас Абромавичус в інтерв’ю "Укрінформу".

"Компанію "Укроборонпром" регулярно згадують у різного роду кримінальних провадженнях. Тобто у суспільстві ця компанія, звичайно, асоціюється зі скандальністю, з непрозорістю, з кримінальними порушеннями тощо. І, на жаль, наші вороги це теж регулярно використовують проти нас, коли ми виступаємо суперниками в різних тендерах на іноземних ринках і хочемо продати свою продукцію. Ці всі статті, які у нас друкуються, перекладаються іспанською, арабською, іншими мовами, і це суттєво ускладнює роботу наших спецекспортерів, окремих компаній. Зараз є 583 кримінальних провадження стосовно учасників концерну. Але, на жаль, найчастіше згадується якраз назва самого "Укроборонпрому", - розповів він.

За словами Абромавичуса, кримінальні справи значно гальмують розвиток концерну.

Водночас керівник "Укроборонпрому" запевнив, що активно співпрацює з усіма правоохоронними органами - ДБР, НАБУ, СБУ.

"Я не хочу хвалитись чи розкривати якісь таємниці, але деякі з найгучніших арештів високопосадовців за останній час відбулись зокрема завдяки наданню додаткової інформації з концерну "Укроборонпром". Це спростило роботу правоохоронних органів", - резюмував він.

Нагадаємо, журналісти-розслідувачі оприлюднили масштабне розслідування про корупцію і розкрадання в оборонному комплексі України. За даними журналістів, до схеми виведення з української оборонки сотень мільйонів гривень причетний друг і партнер Порошенка, ексчлен Ради національної безпеки і оборони Олег Гладковський, його 22-річний син Ігор і гендиректор "Укроборонпрому" Павло Букін. Оприлюднили секретну переписку учасників злочинної схеми, внутрішні документи, докази домовленостей про хабарі. Розмір розкрадання становить не менше 250 мільйонів гривень. Антикорупційне бюро відкрило кримінальне провадження, а Гладковського звільнили з РНБО.

Тодішній президент України Петро Порошенко після оприлюднення журналістського розслідування увів в дію рішення РНБО про реформування оборонно-промислового комплексу та підвищення рівня прозорості виконання державного оборонного замовлення.

Залиште свій коментар

Вибір редакції