Проти українських банків готували провокації

СБУ викрила спроби "чорного піару" проти кількох провідних банків України.


За словами в.о. голови СБУ Валентина Наливайченка, співробітниками головного управління СБУ в  Києві та Київській області встановлено осіб, які виступили замовниками розміщення 10-11 жовтня в кількох газетах і в Інтернеті публікацій з негативною оцінкою фінансового стану кризових явищ у діяльності ВАТ АБ "Укргазбанк", АКБ "Укрсоцбанк", "Райффайзенбанк-Аваль".

Повідомлення викликали панічні настрої серед вкладників цих банківських установ.

Він підкреслив, що вже з'ясовано, що замовником даних публікацій виступило одне з київських товариств з обмеженою відповідальністю, яке здійснює комерційну діяльність у торгівельній сфері і не є клієнтом згаданих банків.

Друковані видання розміщували матеріал за гроші під виглядом рекламних публікацій, за достовірність яких, видавці відповідальність не несуть. Зібрані матеріали підготовлені для передачі до органів прокуратури з метою порушення кримінальної справи за ознаками злочину, передбаченого ст.358 КК України (підроблення документів, печаток та штампів, їх збут, використання підроблених документів).

Раніше повідомлялося, що вкладники "Промінвестбанку" почали масово забирати заощадження, почувши повідомлення про нібито банкрутство банку. У Нацбанку заявили, що це була рейдерська атака на банк.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: