Проти віце-мера Сімферополя закрили кримінальні справи

Прокуратура закрила карні справи проти заступника мера Сімферополя Марини Чернової, щоб слідчі їх допрацювали.

Прокуратура Криму закрила кримінальні справи стосовно віце-мера Сімферополя Марини Чорнової у зв`язку з неповнотою проведеної органами внутрішніх справ дослідчої перевірки.

Про це йдеться у поширеному повідомленні прес-служби наглядового відомства Криму.

Прокуратура нагадує, що слідче управління Головного управління МВС у Криму порушило справу за фактом підробки документів від імені директора фірми "Абіссаль" про виділення земельної ділянки в Сімферополі.

В рамках розслідування цієї справи управління міліції порушило кримінальні справи стосовно Чорнової за фактом заволодіння земельною ділянкою, неправомірно виділеною ТОВ "Абіссаль", і підробки заяви директора цього товариства.

За підозрою у скоєнні цих злочинів 15 вересня Чорнова була затримана слідчим МВС.

"У ході здійснення нагляду за розслідуванням кримінальних справ прокуратурою виявлені грубі порушення вимог карно-процесуального законодавства", - зазначається у повідомленні. 18 вересня прокуратура автономії справу стосовно віце-мера закрила.

"Клопотання слідчого МВС про узгодження подання про обрання Чорновій запобіжного заходи у вигляді утримання під вартою" прокуратура залишила без задоволення, і тому віце-мер була звільнена з ізолятора тимчасового утримання.

"За фактом порушення конституційних прав Чорнової республіканською прокуратурою проводиться відповідна перевірка", - заявили в наглядовому відомстві.

Прокуратура Криму додала, що "інформація про втручання посадовців Генеральної прокуратури України в хід досудового слідства у цих кримінальних справах не відповідає дійсності". "Генеральною прокуратурою України вони (справи) не запитувалися і не вивчалися, вказівки по них не давалися", - запевняють в прес-службі.

18 вересня Чорнову відпустили з ізолятора. Зараз вона у лікарні.

У той же час після стабілізації стану здоров`я заступника мера кримська міліція обіцяла передати "слідству відеоматеріали, отримані в процесі здійснення оперативно-розшукових заходів і легалізовані у встановленому законом порядку", записані в її службовому кабінеті.

Читайте також:

Заступника мера Сімферополя забрали з СІЗО до лікарні

Заступника мера Сімферополя посадили до СІЗО

МВС: Керівництво Сімферополя привласнило 800 тисяч у вигляді премій

МВС: мер Сімферополя привласнив 160 тисяч за зразкову службу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: