Проти "Волі-кабель" порушили справу

Компанію звинувачують у зловживанні монопольним становищем.

Антимонопольний комітет України прийняв рішення про порушення справи проти компанії ”Воля”.

Про це повідомив виконуючий обов`язки голови Антимонопольного комітету Олександр Мельниченко сьогодні на брифінгу.

За його словами, АМК “порушив справу за ознаками зловживання ЗАТ “Воля-кабель” монопольним становищем на ринку надання послуг кабельного телебачення".

“АМК провів поглиблене дослідження економічної діяльності ЗАТ “Воля-кабель” і з`ясував, що провайдер встановив необґрунтовані тарифи на послуги кабельного телебачення, які надаються в цифровому та аналоговому форматах”, - зазначив Мельниченко.

Зокрема, за його даними, компанія підняла ціни на послуги на соціальний пакет з 18 до 24 грн., на пакет “Україна і світ” – з 33 до 42 грн., на пакет “Всесвіт” – з 59 до 69 грн., і на оренду декодера – з 9.90 грн. до 12,9 грн.

Відповідаючи на запитання, наскільки економічно необґрунтовані тарифи компанії, Мельниченко зазначив, що сьогодні цю інформацію розголошувати не можна, оскільки справа знаходиться в стадії розслідування.

Він додав, що протягом 10 днів матеріали будуть надані компанії “Воля”. Рішення з цього питання буде ухвалене на початку квітня цього року, повідомив Мельниченко.

Довідка. Компанія ”Воля-кабель” є національним українським провайдером і надає комплекс сучасних телекомунікаційних послуг - кабельне цифрове телебачення, високошвидкісний доступ в Інтернет, відео на запит, голосовий зв`язок, а також послуги найбільшого в Україні дата-центру.

Читайте також:

Акції телеканалу "Інтер" арештовані

Нацрада дозволила показувати російський "Зоопарк"

У Нацради ТБ і радіомовлення немає коштів на оприлюднення своїх рішень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: