Проти Ющенка не порушуватимуть справу за торгівлю зброєю

Генпрокуратура не збирається притягати екс-президента до відповідальності у справі про поставки Грузії української зброї.

У Генпрокуратурі немає кримінальної справи відносно екс-президента Віктора Ющенка в контексті розслідування фактів продажу української зброї до Грузії. Про це заявив генеральний прокурор Олександр Медведько.

"Відносно Ющенка не порушено кримінальної справи. Для того, щоб він фігурував, треба його допитати в якості підозрюваного, порушити кримінальну справу, або він буде в іншому процесуальному контексті", - сказав генпрокурор.

Разом з тим, Медведько підкреслив: "Але такого немає ще".

Нагадаємо, раніше депутат-регіонал Валерій Коновалюк, який очолює комісію з розслідування постачань зброї в Грузію, повідомив, що за фактом продажу зброї порушено кримінальну справу, головним фігурантом якої може стати Віктор Ющенко.

"Усі фінансові махінації, пов'язані з постачаннями зброї в Грузію, патронував особисто Віктор Ющенко", - заявив Коновалюк.

Проте в ГПУ розповіли, що в провадженні Генпрокуратури знаходиться лише одна кримінальна справа, яка була порушена ще кілька років тому за фактом незаконного продажу зброї Україною у 2005 році. Кримінальних справ проти конкретних осіб у цій справі не порушували.

Парламентська комісія з розслідування постачань української зброї в Грузію була створена восени 2008 року. Приводом для її створення послужили звинувачення Росії в незаконних постачаннях української зброї в Грузію.

У відповідь офіційний Київ заявляв, що усі постачання зброї відповідали нормам міжнародного права.

Читайте також:

Генпрокуратура не порушувала проти Ющенка справу про продаж зброї

Ракети для Грузії купували за гроші українського банку

Сівкович: Ющенко постачав зброю до Грузії за спиною у Януковича

Ющенку загрожує кримінальна справа за торгівлю зброєю

ВідеоПроти Ющенка не порушуватимуть справу за торгівлю зброєю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: