Проти Ющенка не порушуватимуть справу за торгівлю зброєю

Генпрокуратура не збирається притягати екс-президента до відповідальності у справі про поставки Грузії української зброї.

У Генпрокуратурі немає кримінальної справи відносно екс-президента Віктора Ющенка в контексті розслідування фактів продажу української зброї до Грузії. Про це заявив генеральний прокурор Олександр Медведько.

"Відносно Ющенка не порушено кримінальної справи. Для того, щоб він фігурував, треба його допитати в якості підозрюваного, порушити кримінальну справу, або він буде в іншому процесуальному контексті", - сказав генпрокурор.

Разом з тим, Медведько підкреслив: "Але такого немає ще".

Нагадаємо, раніше депутат-регіонал Валерій Коновалюк, який очолює комісію з розслідування постачань зброї в Грузію, повідомив, що за фактом продажу зброї порушено кримінальну справу, головним фігурантом якої може стати Віктор Ющенко.

"Усі фінансові махінації, пов'язані з постачаннями зброї в Грузію, патронував особисто Віктор Ющенко", - заявив Коновалюк.

Проте в ГПУ розповіли, що в провадженні Генпрокуратури знаходиться лише одна кримінальна справа, яка була порушена ще кілька років тому за фактом незаконного продажу зброї Україною у 2005 році. Кримінальних справ проти конкретних осіб у цій справі не порушували.

Парламентська комісія з розслідування постачань української зброї в Грузію була створена восени 2008 року. Приводом для її створення послужили звинувачення Росії в незаконних постачаннях української зброї в Грузію.

У відповідь офіційний Київ заявляв, що усі постачання зброї відповідали нормам міжнародного права.

Читайте також:

Генпрокуратура не порушувала проти Ющенка справу про продаж зброї

Ракети для Грузії купували за гроші українського банку

Сівкович: Ющенко постачав зброю до Грузії за спиною у Януковича

Ющенку загрожує кримінальна справа за торгівлю зброєю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: