Проти Ющенка подано позов за алкоголізм

Донецький адвокат, який забороняв Ющенкові говорити слово "жопа", зараз хоче відучити гаранта пити протягом 24 годин на добу.

Віктор Ющенко
Офіційний сайт Президента України
А от Тимошенко можна спиртне, якщо Ющенко п'є сік
Дев'ятого вересня адміністративний окружний суд Донецька почне розгляд незвичайного позову.

Адвокат Володимир Оленцевич обурений тим, що глава держави, виступаючи від імені України, раз у раз потрапляє в об'єктиви телекамер із склянкою спиртного.

Це не перша претензія позивача до вітчизняних державних діячів.

Оленцевич готовий пред'явити суду широко представлені в ЗМІ фотографії, на яких Віктор Андрійович фігурує з келихом шотландського віскі. Позивач звертає увагу, що відбулося це на святкуванні Дня незалежності, і окрім пропаганди хворого способу життя може тлумачити як непатріотичний вчинок.

"Президент повинен підвищувати авторитет України в світі, а він, навпаки, стає героєм скандальних репортажів", - обурений адвокат.

Юрист пригадав і те, як Ющенко в день Перемоги, прийнявши з ветеранами "фронтові сто грам", сів за кермо свого "мерседеса".

"Як після такого можна боротися з пияцтвом за кермом, яке щорічно відносить тисячі життів?" - риторично вигукує Володимир Оленцевич.

Він розраховує, що з секретаріату глави держави прийде повідомлення про отримання повістки в суд, плюс письмові заперечення по суті позовної заяви. Тоді служителі Феміди мають право розглянути позов і без відповідача. Адвокат розраховує офіційно заборонити гаранту публічні випивки.

"У його особисте життя я не збираюся втручатися, - говорить фахівець. - Втім, якщо врахувати, що президент двадцять чотири години в добу несе відповідальність за країну, я б порекомендував йому завжди зберігати голову ясною".

Нагадаємо, Оленцевич уже вимагав, аби гарант надалі акуратніше виступав на публіці і уникав вульгарностей.

Оленцевича збентежила різка фраза Ющенка під час перепалки з Юлією Тимошенко на скандальному "газовому" засіданні СНБО 10 лютого.

Тоді президент сказав: "У вас все тримається на хабарах. І якщо ви не заплатите своїм партнерам у Верховній Раді, якщо вони не куплять собі черговий "Лексус", то вони до вас, даруйте, жопою повернуться!"

У своєму позові Оленцевич вимагає "заборонити президентові України надалі публічно вживати слово "жопа". "Я спеціально переглянув словники, де чітко вказано, що це вульгаризм. Подібними словами президент дискредитував Україну в очах громадськості і порушив моє право бути громадянином країни з авторитетом у світі", — розповів адвокат.

Читайте також:

Ющенкові хочуть заборонити вживати слово "жопа"

Гуцули скаржаться, що Ющенко засмітив Говерлу

Ющенко запевнив Байдена, що він приїхав у європейську країну

Тимошенко звинуватила Ющенка у злочині і поскаржилася Януковичу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: