Проти замміністра юстиції порушили справу

СБУ передала до суду протокол про корупційне діяння стосовно першого заступника міністра юстиції Валерія Бондика.

Сьогодні Служба безпеки України передала до одного з районних судів м. Києва протокол про корупційне діяння, передбачене п. "а" ч. 2 ст. 1 Закону України "Про боротьбу з корупцією" стосовно члена Вищої ради юстиції, першого заступника міністра юстиції України Валерія Бондика, який, будучи держаним службовцем 1-го рангу 1-ої категорії, незаконно одержав матеріальні блага у зв’язку з виконанням функцій держави.

Як повідомили у прес-центрі СБУ, встановлено, що Бондик скористався послугами приватних осіб для здійснення авіаперельотів територією України, за що приватною особою К. було оплачено 61 тис. 610 грн.

Разом з тим, Службою безпеки України на виконання доручення слідчого прокуратури АР Крим в рамках кримінальної справи з’ясовується причетність Бондика до протиправних дій, пов’язаних з прийняттям неправомірного судового рішення суддею Феодосійського міського суду.

Кримінальна справа була порушена прокуратурою АРК стосовно судді Феодосійського міського суду за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 375 Кримінального кодексу України за фактом винесення 5 квітня 2007 р. завідомо неправосудного рішення про заборону центральним і місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування здійснювати будь-які заходи, вчиняти будь-які дії, а також приймати будь-які рішення на виконання Указу президента України від 2 квітня 2007 р. "Про дострокове припинення повноважень Верховної ради України".

По суті викладеного СБУ поінформує міністра юстиції України для вжиття заходів, передбачених законом України "Про боротьбу з корупцією".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: