Проти змін до закону про працю: під Раду на безстрокову акцію вийшли члени профспілок

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Акція відбувається просто на проїжджій частині вулиці Грушевського.

У центрі Києва біля Верховної Ради розпочалася акція протесту профспілкового руху за участю шахтарів, енергетиків та представники інших професій проти змін до трудового законодавства України.

Як повідомляє УНІАН, під стінами парламенту зібралося близько 600 активістів, вони заявляють, що акція є безстроковою.

Зазначається, що її учасники заявляють, що виступають проти "антисоціальної політики влади", закликають "не знищувати закон про працю" і вимагають не допустити ухвалення антипрофспілкового закону № 2681. За словами членів профспілок, влада планує скасувати статтю закону про працю, якою передбачено, що при звільненні працівника це потрібно узгоджувати з профспілкою. Вони наголошують, що влада має створювати нові робочі місця і "не перетворювати працівників на рабів".

Як повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець на своїй сторінці у Facebook, розпочалася акція протесту профспілкового руху проти "антилюдських змін до трудового законодавства України".

Розпочалася Акція протесту профспілкового руху проти антилюдських змін до трудового законодавства України. Колона...

Опубліковано Mykhailo Volynets Понеділок, 29 червня 2020 р.

Відео Інвестори недобудованих висоток в Києві анонсують нові акції протесту

Життя у недобудовах. У Києві понад сотню багатоповерхівок так і не зведені до кінця. Відтак десятки тисяч людей не можуть дочекатися своїх квартир. Обурення ошуканих інвесторів зростає. Цього тижня клієнти банку "Аркада" облаштували намети під столичною адміністрацією. Інвестори іншого забудовника – Войцеховського, теж анонсують акцію протесту уже наступного тижня.  

Інвестори недобудованих висоток в Києві анонсують нові акції протесту

Залиште свій коментар

Вибір редакції