Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Протидія РФ у Азовському морі: Україна розмістить ракети на узбережжі та посилить військову присутність

Протидія РФ у Азовському морі: Україна розмістить ракети на узбережжі та посилить військову присутність

Кабміну доручили удосконалити нормативно-правову базу захисту націнтересів в акваторії морів.

Підрозділи берегової оборони Азовського моря планують забезпечити новітньою високоточною ракетною зброєю.

Про це повідомляє прес-служба РНБО.

Окрім цього, Україна планує посилити військово-морську присутність в Азовському морі, створити там корабельно-катерного угрупування ВМС ЗСУ та розбудовати відповідну інфраструктуру.

Зазначається, що такі заходи спрямовані на захист національних інтересів у південних регіонах, акваторіях Азовського і Чорного морів. Також за дорученням РНБО Кабмін має ухвалити Морську доктрину України та удосконалити нормативно-правову базу захисту національних інтересів в акваторії морів.

Нагадаємо, протягом кількох місяців Росія затримує кораблі, які прямували до портів Бердянська та Маріуполя. Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявляв, що Україна проводить переговори з країнами ЄС та США щодо введення санкцій проти Росії у відповідь на блокаду Азовського моря. 

У Вашингтоні дії росіян назвали ще одним прикладом кремлівської кампанії, спрямованої на дестабілізацію України. Те, що відбувається сьогодні, експерти вже прямо називають повзучою анексією Азова.

Відео Держдеп США звинуватив Росію в агресивному тиску на Україну в Азовському морі

Державний департамент США закликав Москву припинити тиск на міжнародні водні перевезення в Азовському морі і Керченській протоці. Речниця Дерджепу Гізер Нойєрт заявила - за останні два тижні Росія не дозволила допливти до українських портів щонайменше 16 комерційним кораблям. У Вашингтоні дії росіян назвали ще одним прикладом кремлівської кампанії, спрямованої на дестабілізацію України.

Держдеп США звинуватив Росію в агресивному тиску на Україну в Азовському морі

Залиште свій коментар

Вибір редакції