Противники НАТО в Одесі побилися з міліцією

Близько двох десятків представників ПСПУ, лідером якої є Наталія Вітренко, пікетували офіційну церемонію відкриття українсько-американських навчань "Сі Бриз-2010" і спробували прорвати міліційне оточення.

У Одесі на вулиці Пирогівській, біля будівлі Будинку Офіцерів, де сьогодні, 12 липня проходило урочисте відкриття міжнародних навчань "Сі бриз - 2010", сталася сутичка між працівниками правоохоронних органів і активістів ПСПУ, що пікетують будівлю.

Близько двох десятків представників ПСПУ, лідером якої є Наталія Вітренко, які пікетували офіційну церемонію відкриття спільних українсько-американських навчань "Сі Бриз-2010" спробували прорвати міліційне оточення і дістатися до будівлі Будинку офіцерів.

На чолі групи тих, що прориваються знаходився депутат Одеської обласної ради від фракції ПСПУ Валерій Сергачов. При цьому він демонстрував посвідчення депутата, наполягаючи, що з ним він може входити в будь-які приміщення. Депутат переліз через кордон МВС, проте був блокований співробітниками міліції і повернувся назад.

Як відомо, міліція затримала Вітренко та Марченка вранці 9 липня на Майдані Незалежності, після завершення акції протесту проти "військових навчань "Сі Бриз - 2010", як етапу вступу України в НАТО". Проте пізніше Шевченківський суд відпустив лідерів Прогресивної соціалістичної партії України Наталю Вітренко й Володимира Марченка.

Читайте також:

У Криму розпочалися військові навчання "Сі Бриз"

Наталію Вітренко звільнили з-під варти

Рада пустила іноземних військових до України

ВідеоПротивники НАТО в Одесі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: