Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Противники продажу землі перекривають автомагістралі України

Вони вимагають не розглядати законопроєкти щодо продажу землі.

У понеділок, 11 листопада, на автомагістралі у Львівській області розпочалася акція протесту "Ні розпродажу України!". У селі Малі Підгірці представники "Всеукраїнської Аграрної Ради" та Національного корпусу заблокували рух дорогою. Такі ж акціїї пройшли у 13 областях країни.

 

Опубліковано ІДЕЯ НАЦІЇ Неділя, 10 листопада 2019 р.

За словами організаторів, учасники акції обурені обманом влади у питаннях введення ринку землі. Попри свої обіцянки не ставити на розгляд жоден з законопроєктів щодо ринку землі, наступного тижня проєкт закону №2178-10 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення", яким відкривається ринок землі, включений до проекту порядку денного роботи Верховної Ради України.

Остаточне рішення ухвалять саме в понеділок на черговому засіданні погоджувальної ради. Це означає, що влада планує ухвалити цей законопроект до проведення парламентських слухань щодо земельної реформи, які призначені на 4 грудня 2019 року. 

 

Опубліковано Vitaliy Horbatenko Неділя, 10 листопада 2019 р.

Учасники акції вимагатимуть відкликати обидва законопроєкти (№2178, №2178-10).

Пізніше стало відомо, що акцію провели у 13 областях України. На Черкащині на мітинг вийшли більше сотні людей, вони принесли із собою плакати та державні прапори. Пригнали і військову техніку.

Крім того, люди на годину перекрили рух трасою Київ-Одеса. Через що в обох напрямках утворилися затори.

Нагадаємо, 9 листопада керівник Офісу президента Андрій Богдан заявив, що відкриття ринку продажу земель сільськогосподарського призначення має потенціал перетворити Україну на одну з провідних аграрних держав світу. 

Відео Верховна Рада подовжила мораторій на продаж землі

Депутати продовжили мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення до 1 січня 2020 року. Крім власне самого мораторію, законопроект зобов’язує Кабмін розробити і винести на розгляд парламенту проект закону про обіг земель сільськогосподарського призначення вже до 1 березня 2019 року. 

Верховна Рада подовжила мораторій на продаж землі

Залиште свій коментар

Вибір редакції