Противсіх заявив, що за нього дають 20 мільйонів доларів

Кандидат у президенти Василь Противсіх боїться, що його відсторонять від виборів, і попросить захисту в чинного глави держави Віктора Ющенка.

Кандидат у президенти України Василь Противсіх заявив, що його хочуть зняти з виборів. Опоненти, за словами політика, готові витратити на це 20 мільйонів доларів.

"Як я й попереджав на недавній прес-конференції, сьогодні до Київського апеляційного адміністративного суду, порушуючи всі процедури і закони, подано скаргу від якогось громадянина з вимогою зняти мене з виборів. Мені повідомили також, що за зняття мене з виборів для суду приготовано 20 мільйонів доларів", - заявив Противсіх.

"Я хочу заявити привселюдно: це порушення Конституції, це наруга над демократією і правом вибору, це використання судової системи в політичних цілях!" - обурився він.

З огляду на це, Противсіх має намір звернутися до президента Віктора Ющенка, як гаранта Конституції, та генерального прокурора Олександра Медведька з вимогою не допустити "злочину проти народу і демократії".

"Якщо відбудеться незаконне зняття мене з виборів, ми можемо сміливо говорити, що в Україні немає демократії і немає законів, а можновладці вже всі наперед розподілили і поділили, зробивши вибір за народ і замість народу", - додав кандидат у президенти.

Нагадаємо, раніше Противсіх заявив, що вважає своїм головним конкурентом Юлію Тимошенко, а на виборах має намір потрапити до другого туру.

Василь Противсіх був зареєстрований кандидатом у президенти 6 листопада. Він балотується, як самовисуванець. Противісх обіймає посаду президента Івано-Франківської торгово-промислової палати.

До виборів він мав прізвище Гуменюк і пообіцяв повернути його собі, як тільки завершиться голосування.

Читайте також:

Кандидат у президенти Противсіх заробляє 20 тисяч на місяць

Противсіх не бачить для себе конкурентів на виборах

Свинарка Вона підтримає на виборах Василя Противсіх

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: