Противсіх офіційно став кандидатом у президенти

ЦВК внесла кандидата на прізвище Противсіх до списку претендентів на президентську посаду. Він вже готується бути президентмо і збирається спиратися на досвід Лукашенка.

Центральна виборча комісія зареєструвала Василя Противсіха кандидатом у президенти України. Відповідне рішення було ухвалене у п'ятницю, 6 листопада.

Противсіху вручили посвідчення кандидата в президенти. В той же день кандидатом у президенти було зареєстровано лідера Соцпартії Олександра Мороза.

Самовисуванець, житель села Олешків Снятинського району Івано-Франківської області до зміни паспорта носив прізвище Гуменюк. Противсіх - президент Івано-Франківської торгово-промислової палати.

Коментуючи свою участь у виборах, Противсіх відзначив, що він "проти всіх – і проти Я, і проти Ю".

"Я ніяк не міг пробитися у цю президентську гонку серед розкручених Яценюків, Тимошенків, Симоненків та Януковичів. Соціологи кажуть, що сьогодні проти всіх понад 35% виборців, і ще понад 15% не визначилися. Тож я зробив те, на що не наважився ніхто: став на такий сміливий шлях", - пояснив він рішення змінити прізвище для участі у виборах. Після перемоги у першому турі виборів Противсіх збирається знову повернути собі прізвище Гуменюк.

Він також висловив упевненість, що може перемогти на виборах. "Я знаю, що люди хочуть змін, а я наголошую на тому, що я прихильник радикальних змін... Я виступаю за диктатуру Закону. Пригадуєте, 15 років тому на виборах в Білорусі переміг директор колгоспу Лукашенко. Я пройшов шлях від сільського голови до Кабінету міністрів і зовсім не гірший від Лукашенка. Треба реально дивитися на речі та життя", - додав кандидат.

Нагадаємо, Противсіх подав документи на реєстрацію у ЦВК 3 листопада. в той же день Центрвиборчком отримав поштою документи від кандидата у президенти Віктора Лозинського.

Читайте також:

Віктор Лозинський поштою надіслав документи на реєстрацію в ЦВК

80% українців упевнені у фальсифікації виборів

До ЦВК подали документи кандидати Противсіх і Лозинський

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: