Противсіх змусив пам'ятники агітувати за себе

Акція була ініційована молоддю, яка його підтримує.

Ваисль Противсіх
Противсіх змусив пам'ятники агітувати за себе
Прихильники кандидата на пост президента Василя Противсіх розвісили на декількох пам’ятниках у Києві шарфи з написами "Проти всіх".

За словами Противсіх, ця акція була ініційована молоддю, яка його підтримує.

Шарфи були вдягнені на пам’ятники Михайлу Грушевському, Олександру Пушкіну, Костянтину Ушинському, Леоніду Бикову, засновникам Києва, а також на танк.

Сам Противсіх прийшов на акцію молоді біля пам’ятника Грушевському, де його зустріли прихильники з плакатами в руках: "Вам усе мало, а нас це дістало", "Голосуй за Противсіх, і ми кинемо усіх", "Ми з Василем Противсіх".

"Я виступаю, щоб 30% у владі були за молоддю, тому що вона здатна будувати нову державу, нову Україну без "Ю" і без "Я". Вона поборе оцю корупцію, вона поборе усіх злодіїв, і ми відправимо їх у Воркуту – візьмемо в оренду і відправимо", - сказав Противсіх, звертаючись до учасників акції.

На запитання журналістів, чому Противсіх прийшов саме до пам’ятника Грушевському, він відповів: "Мене молодь сюди запросила. Вона бачить пам’ятник першого Президента незалежної України". Він наголосив, що усі "гетьмани", які будували Україну, не дозволили б цієї ситуації в Україні, яка зараз склалася.

На уточнююче питання, чому прихильники Противсіх повісили шарф на пам’ятник Пушкіну, він сказав: "Пушкін – це великий світовий поет".

Читайте також:

Противсіх заявив, що за нього дають 20 мільйонів доларів

Кандидат у президенти Противсіх заробляє 20 тисяч на місяць

Противсіх не бачить для себе конкурентів на виборах

Свинарка Вона підтримає на виборах Василя Противсіх

ВідеоПротивсіх змусив пам'ятники агітувати за себе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: