Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Протягом 2018 в Україні вперше за п'ять років знизився рівень безробіття

Також проведено оптимізацію структури служби зайнятості.

Протягом півріччя 2018 року рівень безробіття в Україні знизився, тоді як чисельність зайнятого населення збільшується.

Про це повідомили у Державній службі зайнятості. 

"Протягом І півріччя поточного року кількість вакансій у базі даних служби зайнятості збільшилася на 8% до 616 тисяч. Кількість працевлаштованих за сприяння державної служби зайнятості склала 428 тисяч осіб, 47% з них було працевлаштовано оперативно, ще до надання статусу безробітного. Кількість роботодавців, які співпрацювали з центрами зайнятості, становила 129 тисяч, що на 4% більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року", - заявив виконувач обов'язків керівника служби Валерій Ярошенко.

Також структура служби зайнятості зазнала оптимізації. Внаслідок реорганізації із 517 центрів зайнятості 429 отримали статус філії, тоді як 55 лишилися у статусі юридичної особи. Також йдеться про переведення більшості адміністративно-господарських функцій з базового на регіональний рівень, що дало змогу збільшити кількість працівників, які надають соціальні послуги, з 59% до 75%.

Також відомство запровадило сучасні сервіси: профілювання безробітних та соціальний супровід за підходом кейс-менеджменту, елементи дистанційного та дуального навчання безробітних, "гарячу лінію" державної служби зайнятості за телефоном 0-800-50-99-66, інтернет-ресурс з електронними кабінетами для роботодавців та шукачів роботи та електронне опитування роботодавців щодо перспективної потреби у працівниках за конкретними професіями. 

Цього року також планується впровадити інститут кар’єрного радника та супроводження безробітних до та після вирішення проблеми з працевлаштуванням.  

Нагадаємо, індекс споживчих настроїв українців у червні 2018 року підвищився на 2,7 пунктів, до 65,6 (за шкалою від нуля до 200) порівняно з травневим показником. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції