Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

"1+1 медіа" та зірки телебачення відкрили виставку "Я не мовчу про свої ідеї".

11 липня у ТРЦ Gulliver стартувала фотовиставка "Я не мовчу про свої ідеї", героями якої стали Дмитро Комаров, Гарік Бірча, Іванна Найда, Володимир Москалець та Акім Галімов. Подія відбувається в рамках пітчингу The Next Big Thing. Generation, який шукає ідеї ТБ-серіалів та веб-форматів серед українців. Організатор конкурсу – "1+1 медіа".

Виставка "Я не мовчу про свої ідеї"_6

На виставці представлені історії п’ятьох особистостей, які, розказавши про свої ідеї, створили проекти, що сьогодні відомі майже кожному українцеві, а саме "Світ навиворіт" Дмитра Комарова, шоу "Одруження наосліп" Володимира Москальця, мультсеріал "Це – наше і це – твоє" Іванни Найди, резонансний фільм "Україна. Повернення своєї історії" Акіма Галімова та серіал "Вечірка" Гаріка Бірчі.

Мета проведення – на прикладі реальних життєвих історій відомих сьогодні медіапрофесіоналів, надихнути ділитися власними ідеями та шукати шляхи для їхньої реалізації. Протягом липня відвідувачі зможуть познайомитися із фотогалереєю на другому поверсі торгівельно-розважального центру.

Презентація проекту відбулась на відкритій терасі ТРЦ Gulliver за участю Володимира Москальця, автора ідеї "Одруження наосліп", Гаріка Бірчі, автора ідеї серіалу "Вечірка" та Олени Єремєєвої, головного продюсера фільмів і серіалів на каналі "1+1". Спікери розповіли відвідувачам про ідеї та їхні втілення, чому важливо не тримати їх у собі, у якому вигляді подавати та які саме ідеї можуть зацікавити різні аудиторії. Ведучий вечора – Фелікс Ардел’янов.

Виставка "Я не мовчу про свої ідеї"_3

Нагадаємо, прийом ідей на пітчинг The Next Big Thing. Generation триває до 23 липня включно. Роботи приймаються у двох форматах ТБ-серіал та веб-формат, зокрема YouTube-канал та серіал для Instagram. Участь можуть брати усі охочі, яким виповнилося 18 років. Роботи подаються за спеціальною формою на сайті https://media.1plus1.ua/pitching/.

Вибір редакції