Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Протягом минулого тижня троє росіян попросили притулок в Україні через переслідування в РФ

Один росіянин розповів, що змушений тікати та просити притулку в Україні через переслідування правоохоронними органами Росії за участь в акціях проти влади РФ.

Протягом минулого тижня троє громадян Росії попросили притулку в Україні через переслідування в Росії.

Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

Зазначається, що громадянам РФ 45, 38 та 27 років і вони попросили статус біженців.

«Один із них прибув сьогодні вранці (2 грудня – Ред.) у пункт пропуску «Київ-пасажирський» та під час оформлення звернувся з усною заявою про визнання його біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту. Зі слів росіянина, він брав участь у мітингах проти корупції та за російську опозицію, зокрема Олексія Навального, тому піддається переслідуванню в РФ», - йдеться у повідомленні.

ВідеоЧерез утиски дві громадянки Росії попросили притулку в Україні

Своєю чергою, інший громадянин Росії, також у цьому пункті пропуску, попросив статус біженця у минулу середу. Росіянин розповів, що змушений тікати та просити притулку в Україні через переслідування правоохоронними органами Росії за участь в акціях проти російської влади.

Троє громадян Росії попросили притулку в Україні через переслідування в РФ Тільки протягом минулого тижня на державному...

Опубліковано Державна прикордонна служба України 2 грудня 2017 р.

Ще один громадянин Росії попросив захисту у зв’язку з його переслідуванням органами Російської Федерації в одному з пунктів пропуску на Чернігівщині у минулий вівторок.

Співробітники Державної прикордонної служби України роз’яснили громадянам Росії порядок звернення за захистом відповідно до законодавства України та направили їх до управління Державної міграційної служби України.

Нагадаємо, раніше українська влада надала статус біженця 76-річному опозиційному активісту з РФ Володимиру Іонову, відомому своїми одиночними пікетами із плакатами проти президента РФ Володимира Путіна. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції