Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Протягом січня з’являться позитивні новини щодо Ryanair – Омелян

Міністр пообіцяв в ефірі, що не підведе українців.

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що протягом січня з’являться "хороші новини" щодо появи компанії Ryanair на українському ринку авіаперевезень.

"Я українців точно не підведу. І Ryanair буде в цьому році в Україні", - повідомив Омелян в прямому ефірі espreso.tv.

За словами міністра, державі необхідні висока конкуренція на ринку перевезень і, відповідно, дешеві перевізники. Адже Україна йде в ногу з європейським ринком, де прослідковується тенденція до зниження цін на авіаквитки, а класичні авіакомпанії повинні переглядати свою цінову політику.

"Пасажир не готовий платити великі гроші за звичайний вид перевезень. Йому просто важливо долетіти із точки А в точку Б максимально швидко й дешево, а не в суперрозкошах чи золоті", - пояснив Омелян.     

Українці, за його словами, готові літати. Так само й іноземці готові прилітати до України й відкривати її для себе. Тому, якщо будуть забезпечені низькі ціни на квитки, це вплине також на розвиток бізнесу й туризму.

Наразі міністерство працює в напрямі розвитку регіональних аеропортів, щоб пасажирам не треба було спочатку добиратися до Києва або Львова, аби мати можливість розпочати поїздку.

Нагадаємо, у липні 2017 року компанія-лоукостер Ryanair заявила про скасування запланованого приходу на український ринок через невиконання аеропортом Бориспіль угоди, досягнутої між компанією й Міністерством інфраструктури в березні 2017 року. Було скасовано чотири нових маршрути з Києва й сім - зі Львова. 

ВідеоПасажир авіакомпанії Ryanair без дозволу видерся на крило літака

Не чекаючи дозволу вийти з літака, пасажир Ryanair скористався аварійним виходом. 57-річного поляка роздратували численні зволікання. Спочатку борт годину простояв у Лондоні, а після посадки в іспанській Малазі ще півгодини не випускали. Тож чоловік вийшов самостійно - на крило. Його довелося вмовляти повернутися до салону. За порушення правил безпеки на поляка чекає штраф. Втім, очевидці розповідають, що причиною такої поведінки став напад астми.

Пасажир авіакомпанії Ryanair без дозволу видерся на крило літака

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції