Провальна переатестація начальників у міноборони. У відомстві анонсували масове скорочення

У центральному апараті міноборони планують звільнити 200 осіб

У центральному апараті міністерства оборони атестацію не пройшли більшість начальників. Про це у Facebook написав радник президента України Юрій Бірюков.

Він зазначив, що атестацію провалили 15 із 25 осіб. При цьому, він додав, що у міністерстві будуть скорочені 200 посадовців.

"Попередньо: із 25 осіб-начальників не пройшли переатестацію 15. 15 із 25!
Прізвища поки не буду, а то ж їх трасця вхопить і вони на лікарняний спригнуть", - написав він.

Окрім того, Бірюков також анонсував зниження в посаді або звільнення у центральному апараті відомства.

Нагадаємо, переатестацію провалили і прокурори. У кандидати на керівники місцевих прокуратур пройшли лише 3% людей не з прокурорської системи. Решта – старі кадри.

Окрім того, 1 квітня глава Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції Ілля Кива не з'явився на атестаційне тестування. О 12.00 Ківа мав прийти на тестування з професійних навичок, а о 14.30 - психологічне тестування. Проте Кива на жодне з них не прийшов.  Як розповіли в Центрі, за правилами проходження тесту, якщо особа не з'являється на перше тестування, то на друге вона не допускається, але на начальника Департаменту протидії наркозлочинності чекали і на 14.30.

Втім сам Ілля Кива заявив, що не прийшов на атестаційне тестування, бо був у відрядженні у Хмельницькій області, де мав робочі зустрічі та проводив лекції для студентів Хмельницького університету права.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: