Провину за аварію на зупинці в Харкові намагаються повісити на невинного - родичі

Дата публікації
Провину за аварію на зупинці в Харкові намагаються повісити на невинного - родичі

Правоохоронці не можуть розібратися з аварією на зупинці в Харкові

З 18-річного юнака, який збив людей на зупинці, навіть не взяли підписку про невиїзд.

Родичі та друзі харків'янина Дениса Юрченка, який два тижні тому став учасником аварії, запевняють, що на чоловіка міліція намагається повісити чужу провину, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

У ДТП загинули двоє жінок, але збив їх не заарештований, а інший кермувальник, який зараз на волі.

Нагадаємо, аварія сталася на перехресті, коли одна машина повертала ліворуч, друга їхала прямо. Водій саме останньої автівки в результаті і збив людей на зупинці тролейбуса. Але правоохоронці заарештували керманича першої машини.

"На зелене світло, звичайно, вже переконався в тому, що машини зупинилися зустрічні, бо вже стояли кілька машин на світлофорі. Уже почав продовжувати поворот і вискочила машина чорна, Черато, і ось бічний удар", - пояснив у свою чергу заарештований Денис Юрченко.

Його родичі обурені. Кажуть, що зі справжнього винуватця ДТП правоохоронці навіть підпису про невиїзд не взяли.

Одразу після аварії з водієм автівки, яка збила людей, сталася істерика. Спілкуватися з журналістами 18-річний водій відмовляється. Щоб його не турбували, він навіть видалив свою сторінку в соціальній мережі.

Заарештували невинного за чужу провину

Заарештували невинного за чужу провину

За правилами дорожнього руху, повертаючи на перехресті ліворуч, водій зобов'язаний пропустити всі машини, що їдуть прямо. Разом з тим, якщо він уже виїхав на перехрестя, то повинен завершити маневр, тобто повернути, навіть якщо загорілось червоне світло.

Що саме трапилось на тому перехресті, точно невідомо досі, адже, власне, відео зіткнення автівок, принаймні в публічному доступі, немає. Єдине, що відомо: в цьому напрямку перехрестя світлофори працюють синхронно, тобто коли загорівся червоний сигнал - він горів для обох водіїв.

На думку викладача автошколи, з'ясувати хто винуватий, можна лише після ретельного аналізу відеозапису зіткнення.

"У даному випадку хтось із водіїв явно порушив. Але порушення на перехрестях подібного типу бувають часто. Щоб визначити, хто тут правий, хто винен, потрібно всього лише визначити, хто на який сигнал здійснював маневр", - зауважив викладач автошколи.

Чи існує відеозапис аварії, правоохоронці не кажуть. За їхніми попередніми висновками, в страшній аварії є провина обох керманичів.

"У нас є підстави вважати, що дана дорожньо-транспортна пригода скоєна з обопільної вини обох осіб. Якщо вина у нас другої особи і обопільна провина буде доведена, то у відношенні даної особи буде також направлено подання до суду про обрання йому запобіжного заходу утримання під вартою", - запевнив заступник прокурора Харківської області Дмитро Кавун.

Рідні заарештованого водія не розуміють, чому він, на відміну від іншого, має чекати результатів розслідування за ґратами. Вони побоюються, що на арештанта правоохоронці спробують повісити чужу провину.

Справа про смертельну ДТП перебуває на особливому контролі в обласної прокуратури. Там обіцяють об'єктивне та відкрите розслідування.

Нагадаємо, 28 липня у Білорусі сталася страшна аварія, у якій загинуло 8 людей, серед них 4 українців.

Кореспондент Андрій Барташов

Наступна публікація