Проводити "чистки" у вузах Табачнику сказав Янукович

Табачник стверджує, що "не продовжив контракт" із кількома ректорами лише через знищення стадіонів, крім того - отримав підтримку Януковича.

Міністр освіти Дмитро Табачник стверджує, що не звільняв жодного ректора вищого навчального закладу, а "лише з кількома не продовжив контракт". За його словами, підтримку своїх дій він отримав від президента Віктора Януковича.

"У нас є три випадки в Україні, коли ректори знищили студентські стадіони - грубо кажучи, спиляли, приватизували. І з жодним з таких ректорів я працювати не буду. Мова йде про Одеський національний університет ім. Мечникова, Київський національний університет технології і дизайну. А третій "орел" піде на вихід в січні", - сказав Табачник.

"Віктор Федорович сказав: слава Богу, що вузи не на Львівщині чи Прикарпатті, а то знову б тобі пришили політику", - зазначив Табачник.

"Політики тут немає, є моніторинг якості освіти, стану збереження та примноження матеріально-технічної бази державних навчальних закладів. З тими, хто розкрадає, руйнує профільність університету під виглядом боротьби за абітурієнтів, незалежно від географічного місця розташування, ми працювати не будемо", - запевнив міністр.

Щодо конфлікту з Києво-Могилянською академією він сказав: "Як я повинен чинити, якщо академія приносить мені правила, де прописаний усний іспит з англійської мови, що заборонено відповідно до умов прийому до вищих навчальних закладів? Умови для державних і недержавних закладів повинні бути однаковими".

Відзначимо, що в липні Києво-Могилянська та Острозька академії передані у підпорядкування Міносвіти. До цього вузи були під контролем уряду.

Читайте також:

Письменники підготували для Табачника подарунок - відро з помиями

Табачник дав сину Януковича звання кандидата в майстри спорту

Найбільшими порушниками прав людини визнали Могильова, Табачника і Азарова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: