Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Проводячи декомунізацію, харків'ян не запитували": Кернес згадав про вибори у відповіді В’ятровичу

Мер Харкова вважає, що місцева громада має іншу пам’ять.

Міський голова Харкова Геннадій Кернес подякував тим, хто підтримав на сайті мерії петиції щодо перейменування проспекту Григоренка на проспект Жукова, а також щодо ліквідації волонтерського намету на площі Свободи. Про це він написав у Facebook.

Спасибо всем вам, кто поддержал петиции. Рад, что наши мнения совпадают. Я работаю в рамках закона и полномочий органов...

Опубліковано Геннадієм Кернесом Пʼятниця, 10 травня 2019 р.

Кернес висловив радість щодо збігу думок та пообіцяв, що обидві петиції будуть розглянуті міською радою найближчим часом.

ВідеоДобірка найбільш відомих публічних висловлювань Кернеса

Багаторічний очільник Харкова вирізняється особливою манерою спілкування, як з підлеглими, так і з пересічними людьми. ТСН склала добірку найбільш відомих його публічних висловлювань.

Добірка найбільш відомих публічних висловлювань Кернеса

Окремо мер висловився щодо зауважень директора Інституту національної пам'яті Володимира В'ятровича. "Проводячи декомунізацію, харків'ян не запитували, ламали через коліно Раду, на місцях "старалися" ОДА. Пам'ять людей, пане В'ятровичу, ви здивуєтеся, може відрізняється від вашої. І, як показали останні вибори, люди вміють наполягти на своєму", - заявив Кернес.

Як повідомлялося, 8 травня мер Харкова в соцмережах закликав жителів міста підтримати відповідні петиції. В’ятрович пригрозив кримінальною відповідальністю та наголосив, що такі дії суперечать закону про декомунізацію.

Залиште свій коментар

Вибір редакції