Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Провокатори хочуть повторити на річницю трагедії в Одесі кримський сценарій - Саакашвілі

Глава Одеської ОДА наголосив, що є відповідна інформація від СБУ.

Річницю трагедії "2 травня" використовують і зовнішні, і внутрішні сили, які не хочуть миру в Україні. Про це 1 травня на брифінгу заявив глава Одеської облдержадміністрації Міхеіл Саакашвілі.

"Ґрунтуючись на тому досвіді, який я маю з путінською Росією, я не маю жодного сумніву, що вони готують провокації, вони будуть, чи спробують використати річницю трагедії 2 травня, щоб розхитати ситуацію в Одесі і Україні... Є конкретна інформація, яку ми отримуємо від СБУ та інших служб - досить тривожна", - зазначив Саакашвілі.

З іншого боку, за його словами, є люди, "яким дуже невигідні зміни, які ми провели чи намагаємося провести в Одесі". "Це корупціонери, місцеві мафіозі, багато хто з них пов'язаний з Москвою тісно, це не викликає жодних сумнівів", - додав він.

Також Саакашвілі зазначив, що не до кінця задоволений ходом розслідування справи про події 2 травня 2014 року в Одесі, і новий генпрокурор має довести до кінця цю справу.

Глава ОДА також нагадав, що до забезпечення правопорядку в Одесі на річницю трагедії будуть залучені близько 3 тис. правоохоронців та Нацгвардійців. При цьому Саакашвілі підкреслив, що будь-які повідомлення про те, що нібито будуть віддаватися накази стріляти на ураження, не відповідають дійсності.

Як відомо, у захисті громадського порядку в Одесі беруть участь близько 3 тисяч правоохоронців, з них 500 бійців Нацгвардії. Ще тисяча правоохоронців батальйонів особливого призначення прибули з сусідніх областей. Також вулиці Одеси патрулюють бійці спецпідрозділу СБУ "Альфа" у кількості 300 осіб.

Залиште свій коментар

Вибір редакції