Проєкт бюджету-2020 не передбачає підвищення зарплати вчителям - депутатка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Бюджетний комітет відхилив пропозицію щодо підвищення.

Проєкт державного бюджету- 2020, за який Рада проголосувала у першому читанні, не передбачає підвищення зарплат вчителям.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала депутатка від партії "Голос" Інна Совсун.

За її словами, бюджетний комітет відхилив пропозицію освітнього комітету збільшення в бюджеті витрат на оплату праці педагогів на 5,1 млн грн. "Ці гроші мали скеровуватись у першу чергу на підвищення зарплатні найменш захищеним категоріям педагогічних працівників, як-то вихователі дитсадків та молоді вчителі", - повідомила Совсун. 

Вона також зауважила, що міністерка освіти Ганна Новосад заявила, що збільшення заробітних плат педагогам має покриватись за рахунок місцевих бюджетів. Таку заяву депутатка "Голосу" назвала "відсутністю чіткого і зрозумілого підходу щодо вирішення питання з оплатою праці вчителів у уряду та монобільшості".

Як повідомлялося раніше, у липні тодішній прем'єр-міністр Володимир Гройсман анонсував підвищення заробітних плат вчителям від 1 січня 2020 року. Відповідно до нової системи оплати праці педпрацівників, яку планує затвердити Кабінет Міністрів, зарплати можуть зрости від 20 до 70%. 

Своює чергою, нова міністерка освіти Ганна Новосад повідомила, що для підвищення зарплат освітянам на 20-70% від січня 2020 року потрібно 45 млрд грн. У Проєкті бюджету наразі цих грошей немає. 

Відео У студії "Сніданку" – новий Міністр освіти і науки України Ганна Новосад

Наймолодша міністр в Україні! Ще шість років тому Ганна Новосад була студенткою, а вже сьогодні – сама стала головною чиновницею в системі освіти і науки! Сьогодні Ганна - гостя нашої студії, дивіться.

У студії "Сніданку" – новий Міністр освіти і науки України Ганна Новосад

Залиште свій коментар

Вибір редакції