Проєкт "Мандруй Україною з Дмитром Комаровим" з успіхом стартував на "1+1"

Проєкт "Мандруй Україною з Дмитром Комаровим" з успіхом стартував на "1+1"

пресслужба каналу "1+1"

Яскрава подорож Україною почалася з барвистого фестивалю повітроплавання.

Проєкт "Мандруй Україною з Дмитром Комаровим", прем'єра якого відбулась у неділю о 10:50 на телеканалі "1+1", став лідером за часткою телеперегляду серед українських тревел-шоу від 2019 року.

Прем'єрний випуск "Мандруй Україною з Дмитром Комаровим"  за 9.05.2021 став лідером слоту з рейтингом 2.3% і часткою 16.4% за аудиторією 18-54 (50+). Охоплення за аудиторією 4+ (укр.) склало 1,3 мільйона глядачів.

пресслужба каналу "1+1"

Нагадаємо, у новому проєкті "Мандруй Україною з Дмитром Комаровим", присвяченому 30-річчю Незалежності, ведучий вперше досліджував не далекі та екзотичні країни, а рідну Україну. Він розповість, де і як можна відпочити вже цього літа, відкриє нові туристичні напрямки та покаже вже відомі туристичні локації з нового боку.

пресслужба каналу "1+1"

Яскрава і захоплива подорож Україною почалась з барвистого фестивалю повітроплавання. Після спокійних туристичних польотів на глядачів очікував справжній екстрим і світовий рекорд. 31-річний Павло вирішив виконати трюк,  який, на перший погляд, не здатне витримати тіло людини. Закріпивши свої ноги спеціальними кріпленнями за повітряну кулю, екстремал вирішив піднятись на висоту понад 2500 метрів, а потім – розрізати троси, відкрити парашут у вільному падінні та приземлитися.

пресслужба каналу "1+1"

Дмитро Комаров особисто супроводив екстремала і для фіксації рекорду він вперше стрибнув з парашутом з повітряної кулі. Попри складнощі, команді вдалося досягти поставленої цілі, а Павлу – стати першим у світі, хто виконав подібний трюк. Рекорд зафіксував експерт Національного реєстру рекордів України Віталій Зорін.

Наступну серію "Мандруй Україною з Дмитром Комаровим"  дивіться цієї неділі, 16 травня, о 10:50 на "1+1". Не пропустіть найочікуванішу тревел-прем'єру цього сезону.