Проїзд у маршрутках не подорожчає, але водії готуються до страйку (відео)

Ціни на проїзд в маршрутних таксі Києва не підвищуватимуться.

Про це заявив виконавчий директор Асоціації перевізників-працедавців "Столиця" Валерій Липецький, коментуючи підвищення вартості проїзду в суспільному транспорті Києва з 4 листопада.

"Чого я повинен підвищувати тарифи? Влада обдурила чергового разу киян, вона показала своє обличчя… Ціни на проїзд у "маршрутах" не підвищуватимуться, це я вам твердо скажу", - відзначив Липецький.

Проте Асоціації перевізників заявляє, що уряд не виконав їхні вимоги. І якщо надалі нічого не зміниться, то перевізники проведуть страйк.

Нагадаємо, що з 4 листопада в Києві підвищаться тарифи на проїзд в суспільному транспорті до 1,5-2 грн. Вартість 50 копійок у річних проїзних - буде збережена. 

З 4 листопада одна поїздка в метрополітені коштуватиме 2 грн., якщо пасажир купуватиме один жетон на проїзд. У наземному транспорті - 1,5 грн., якщо купити квиток завчасно в кіоску, і 2 грн. - якщо купити в салоні автобуса, трамвая, тролейбуса.

Проїзні на квартал коштуватимуть: на метро - 199 грн.; на один вид наземного транспорту (трамвай, тролейбус або автобус) - 150 грн.; на два види транспорту, одне з яких метро - 325 грн.; на два наземні види транспорту - 275 грн.; на три наземні види транспорту - 350 грн; на чотири види транспорту (зокрема метро) - 499 грн.

ВідеоМаршрутники погрожують страйками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: