"Пряме потурання агресору". В МЗС засудили намір французьких депутатів відвідати Крим на річницю анексії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Французька делегація зібралася до Криму з нагоди п'ятої річниці анексії РФ півострова.

Міністерство закордонних справ України рішуче засуджує поїздку групи французьких політиків до окупованого Криму з нагоди п'ятої річниці анексії півострова Росією і розцінює цей крок як пряме потурання агресору.

Про це йдеться в заяві МЗС.

"Здійснивши несанкціонований візит на злочинно анексовану українську територію, французькі громадяни виявили неповагу до суверенітету і територіальної цілісності України, проігнорувавши фундаментальні принципи міжнародного права, законодавство України", - йдеться в повідомленні.

МЗС зазначає, що французькі депутати діють всупереч офіційній позиції власної країни, яка рішуче засуджує спробу анексії Росією українського півострова.

"Розцінюємо дії цих французьких політиків як пряме потурання агресору у його неприпустимій політиці експансіонізму, нетерпимості і дискримінації, мілітаризації Криму та створення безпекових загроз в регіоні Чорного і Азовського морів, а також масових та систематичних порушень прав людини на окупованому Кримському півострові", - підкреслює міністерство.

Зовнішньополітична установа вимагає від усіх іноземних громадян чітко дотримуватися "Порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї". "Порушники притягатимуться до відповідальності відповідно до законодавства України", - резюмували в МЗС,

Як раніше повідомлялося, французькі політики відвідають Крим з нагоди п’ятої річниці анексії півострова Росією. Очолить делегацію колишній депутат парламенту Франції Тьєррі Маріані.

ВідеоКонгрес США ухвалив законопроект по невизнання влади РФ над Кримом

Відповідний проект закону ухвалили у палаті представників Конгресу США. Документ вперше декларує невизнання влади Кремля над українським півостровом як основну політику Вашингтона. І не лише територіально, а й у повітряному та водному просторі. У законі зазначено - усім федеральним департаментам та агентствам США забороняється  здійснювати будь-які дії та надавати підтримку, яка може суперечити політиці США стосовно Криму.  

Конгрес США ухвалив законопроект по невизнання влади РФ над Кримом

Залиште свій коментар

Вибір редакції