Псевдо-ревізорка у військовій формі обікрала офіцера

На Полтавщині затримали шахрайку, яка заробляла собі на життя псевдо-перевірками військових частин

На Полтавщині затримали шахрайку, яка заробляла собі на життя псевдо-перевірками військових частин. 26-річна аферистка пошила собі кілька комплектів військової та міліцейської форми й безперешкодно потрапляла до режимних об'єктів. За лояльне ставлення до перевірки навіть могла отримати грошову компенсацію.

У більшості випадків вона діяла під маскою ревізора з Генштабу, тож нікому не спадало на думку перевірити її документи.  Аферистка, колишня кухарка військової їдальні, добре зналася на військових термінах.

Останні півроку шахрайка гастролювала Сумщиною та Полтавщиною, де спромоглася не лише отримати гідний прийом з вечерею та нічлігом, а й обібрати квартиру одного з полтавських офіцерів.

Жінку тричі затримували правоохоронці й тричі випускали на підписку про невиїзд.

Нині аферистку відконвоювали до Сумщини, де правоохоронці вирішують її подальшу долю. Як не дивно, але за привласнення владних повноважень вона може відбутися хіба що штрафом, оскільки навіть перебуваючи в одязі міліціонера чи лейтенанта Збройних Сил аферистка не скоїла тяжких злочинів.  

"Вона вибирала військові частини, де можна було підшукати або офіцера, до якого увійти в довіру не заходячи до чергової частини до пропускного пункту. Вже проходячи разом з офіцером вона почувала себе досить впевнено і таким чином потрапляла на саму територію", говорить керівник ЦЗГ ГУМВСУ в Полтавській області Юрій Сулаєв.

Читайте також:

Київська кредитна спілка "кинула" сотні вкладників
Колишні міліціонери грабували пасажирів залізниці
Двоє шахраїв спробували покласти 202 млн. фальшивих доларів на рахунок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: