На липові пігулки пенсіонер витратив всі заощадження та позичені гроші, а "лікарі" кажуть, що він сам винен.
У Дніпропетровську провернули аферу з пігулками на 10 тисяч гривень, повідомляє ТСН.
Псевдолікарі телефоном пообіцяли пенсіонеру швидке та ефективне звільнення від простатиту і видурили у старенького всю пенсію, заощадження на ремонт та ще й позичені гроші. Коли стало зрозуміло, що пігулки не дають жодного ефекту, винним у всьому зробили самого чоловіка.
Про лікування простатиту пенсіонер Іван Шевченко почув по радіо. Зізнається, що йому дуже хотілося повірити рекламі, адже хвороба дошкуляла, а уролог з місцевої поліклініки призначив операцію, якої пенсіонер боявся.
У рекламі йшлося про те, що ліки американські, а полегшення має настати вже на третій день прийому пігулок.
Абоненти за вказаним номером представилися медиками київської обласної лікарні з відділення урології. Телефоном встановили діагноз і одразу пообіцяли результат.
"Я їх ще просив: якщо у вас несправжні, скажіть, у мене ж грошей так немає. Ні, у нас 100% гарантія", - розповів пенсіонер.
Читайте: Черговий "Еліта-центр" за допомогою Ані Лорак "розвів" людей на мільйони
Вартість диво-пігулок склала 2,5 тисячі гривень. Задля знижки Шевченка попросили продиктувати дані пенсійного посвідчення та інформацію про подяки за трудові досягнення. Наступного дня кур'єр доставив пенсіонеру три баночки пігулок.
"Через тиждень вона телефонує, мовляв, як справи. Я кажу: ніяк, ефекту немає. Вона говорить: ось без другої порції ніякого ефекту не буде. я погодився. заплатив 5400", - розповів далі Шевченко.
Потім його змусили купити і третій курс – за понад дві тисячі гривень. Та хвороба не відступала. Вже потім пенсіонер роздивився, що у квитанціях стоїть штамп невідомого приватного підприємця. А пігулки є нічим іншим, як харчовими добавками. Справжні лікарі кажуть, що пенсіонерові ще пощастило, що вижив, оскільки могли бути побічні дії та ускладнення.
Обурений пенсіонер намагається повернути гроші, але марно. За телефоном "лікарі" запевняють, що пенсіонер сам винний, бо неправильно приймав та не знає свого дозування.
В обласній київській лікарні, де нібито працюють телефонні шахраї, про таких псевдоколег вперше чують.
Юристи у таких випадках радять звертатися в міліцію.