Пшеничний не хоче у відставку

Валерій Пшеничний просить президента переглянути указ про його звільнення з посади судді КС на підставі порушення присяги.

Валерій Пшеничний
Валерій Пшеничний (Фото: ccu.gov.ua)
Валерій Пшеничний просить президента України Віктора Ющенка переглянути указ про його звільнення з посади судді Конституційного суду на підставі порушення присяги судді.


Як передає УНІАН, про це Пшеничний повідомив сьогодні журналістам у Конституційному суді.


На запитання журналістів, чи справді він написав заяву про звільнення за власним бажанням, Пшеничний відповів, що написав заяву з проханням до президента переглянути його указ про звільнення за порушення присяги.


Суддя вважає цей указ незаконним, а своє звільнення - безпідставним. Він також сказав, що після того, як написав цю заяву, пішов у відпустку.

За словами Валерія Пшеничного, два укази президента (про скасування указу про звільнення Пшеничного за порушення присяги і указ про звільнення його за власним бажанням) були на офіційному сайті президента лише декілька хвилин.

Слуга Феміди також додав, що не вважає їх опублікованими, оскільки офіційним оприлюдненням вважається публікація у «Президентському віснику».

Як повідомляв УНІАН, 15 червня на офіційному веб-сайті президента України з’явилися тексти указів про скасування указів від 30 квітня та 10 травня щодо звільнення Валерія Пшеничного та Володимира Іващенка з посад суддів Конституційного суду у зв’язку з порушенням присяги. Пізніше на сайті з’явилися два укази про звільнення Пшеничного та Іващенка з посад суддів КС у зв`язку з поданням заяв про відставку.

Того ж дня пізніше прес-служба президента повідомила, що дійсними треба вважати укази від 30 квітня та 10 травня 2007 року.

При цьому прес-служба вибачилась за технічну помилку, що сталася через тестування обладнання сайту, із указами глави держави про звільнення Валерія Пшеничного та Володимира Іващенка з посад суддів КС.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: