Пшонка наказав повернути до держбюджету вкрадені чиновниками гроші

Працівники Генпрокуратури виявили і порушили 9 кримінальних справ за фактами злочинів, скоєних посадовими особами, де розмір збитків становить від сотень тисяч до десятків мільйонів гривень.

Генеральний прокурор Віктор Пшонка провів колегію з питань стану законності у бюджетній сфері, де наголосив, щоб усі кошти, витрачені незаконно, були повернені до держбюджету.

У колегії взяли участь прокурори АР Криму, областей, міст Києва, Севастополя, а також представники центрального апарату.

У своєму виступі Пшонка відзначив, що з метою визначення реального стану справ на місцях, працівниками центрального апарату проведені перевірки дотримання бюджетного законодавства в Закарпатській, Луганській та Чернігівській областях. Особливу увагу приділено стану прокурорського нагляду у цій сфері.

"Незважаючи на наявність у зазначених регіонах значної заборгованості перед бюджетами всіх рівнів, керівники прокуратур недостатньо вживають заходів, перш за все, організаційного характеру. Як результат - ефективність наглядової роботи у бюджетній сфері, нажаль, ще не відповідає вимогам сьогоднішнього дня", - сказав Пшонка..

Працівники Генеральної прокуратури під час виїзду виявили і порушили 9 кримінальних справ за фактами злочинів, скоєних посадовими особами, де розмір збитків становить від сотень тисяч до десятків мільйонів гривень.

Виходячи з цього, Генеральний прокурор вимагає від прокурорів суттєвої активізації діяльності у цьому напрямку та вжити всіх можливих заходів для повернення коштів до державного бюджету.

Нагадаємо, раніше президент Віктор Янукович, виступаючи на засіданні регіонального комітету з економічних реформ у Львові сказав чиновникам, що не можна так безбожно красти і наказав керівникам регіону повернути до бюджету гроші, не витрачені на ліквідацію наслідків стихійних лих у західних регіонах України.

Читайте також:

Янукович знайде 800 мільйонів євро на Чорнобиль

ЗМІ з’ясували, в яких квартирах мешкають Янукович і Азаров

США зафіксували в Україні надвисокий рівень корупції у гiлках влади

Янукович зобов'язав чиновників декларувати доходи і витрати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: