Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Син генпрокурора Артем Пшонка перед виступом заступника глави ГПУ Євгена Блажівського у Раді роздав депутатам "шпаргалки" із запитаннями.

Шпаргалки для нардепів_5
v-n-zb.livejournal.com
Шпаргалки для нардепів
Син генерального прокурора Артем Пшонка роздав депутатам заздалегідь підготовлені запитання до заступника генпрокурора Євгена Блажівського, який виступав у Верховній раді в середу.

Про це свідчать фотографії, викладені користувачем Живого Журналу v-n-zb.

"З розданих "заготовок" видно, що парламентарії були заздалегідь ознайомлені з доповіддю заступника генпрокурора", - зауважив блогер.

Нагадаємо, Блажівський звітував у Раді щодо оцінки ГПУ скандальної бійки між депутатами, яка сталася 16 грудня.

Блажівський запевнив, що Генпрокуратура тримає цю справу на контролі. Однак його виступ опозиція зустріла вигуками: "Брехня!", "Ти – брехун!", "Він бреше!", і потім залишила залу засідань. Як пояснив бютівець Володимир Бондаренко, "жорстоке садистське побиття народних депутатів перетворюється, дякуючи прокуратурі, на бійку, де невідомо хто винен".

Як відомо, 16 грудня у залі парламенту побилися депутати від БЮТ та Партії регіонів. Перші блокували трибуну, останні увірвалися в президію та відтіснили опозиціонерів до зали. У результати бійки шестеро бютівців потрапили до лікарні.

Читайте також:

Пшонка нагородив свого сина грамотою Генпрокуратури

Бютівці звернулися в ГПУ зі скаргою на регіоналів

Депутати від БЮТ та ПР влаштували "мордобій" у Раді. ВІДЕО

Генпрокурор заборонив журналістам глузувати з "донецьких"

Залиште свій коментар

Вибір редакції