Пшонка: Турчинова допитували не у справі Луценка

До Турчинова є питання по деяких кримінальних справах, у рамках розслідування яких, відповідно до чинного законодавства, проводилися допити.

Генеральний прокурор України Віктор Пшонка заявив, що колишній перший віце-прем’єр-міністр Олександр Турчинов був викликаний на допит не у справі екс-голови МВС Юрія Луценка, а "по зовсім інших обставинах".

У той же час Пшонка зауважив, що у рамках розслідування кримінальної справи щодо Луценка "є запитання по цій справі і до першого колишнього віце-прем’єра, і він повинен відповісти на ці запитання".

Разом з тим, за словами генпрокурора, до Турчинова є питання по деяких кримінальних справах, у рамках розслідування яких, відповідно до чинного законодавства, проводилися допити. При цьому він не уточнив, які справи має на увазі.

Пшонка також наголосив, що у справі щодо Луценка немає політичного підґрунтя.

"Дійсно, є така кримінальна справа. Вона розслідується Головним слідчим управлінням Генпрокуратури… Є факт. Давайте йти від фактів. Був водій? Був водій. Не значився він раніше у міліції? Не значився. Цьому факту дана правова оцінка. Ніякої політики – факт є, і він підтверджений документально, де-юре. Давайте правову оцінку давати фактам, які є в дійсності", - сказав Пшонка.

Нагадаємо, стосовно Луценка порушено кримінальну справу за ст. 191 ч. 3 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

11 листопада Турчинов після допиту у Головному слідчому управлінні з особливо важливих справ Генеральної прокуратури України заявив, що його допитували у зв’язку зі справою про розтрату державних коштів колишнім міністром внутрішніх справ Луценком.

Читайте також:

Турчинов дав свідчення у справі Луценка

Луценко не збирається тікати за кордон

Луценко оскаржив справу проти себе

ВідеоПшонка: Турчинова допитували не у справі Луценка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: