Пшонка запевнив, що масових порушень на виборах не було

Новопризначений Генпрокурор заявив, що за результатами перевірок у ряді областей порушено 9 кримінальних справ за фактами підкупу виборців та членів виборчих комісій, підробки виборчих документів.

Масових порушень під час місцевих виборів не було, заявив з трибуни парламенту у четвер генпрокурор Віктор Пшонка.

"Наявна в органах прокуратури інформація засвідчує відсутність масових грубих порушень конституційного права громадян обирати та бути обраними під час чергових місцевих виборів", - сказав Пшонка.

За його словами, у день голосування до органів прокуратури надійшло 125 скарг.

"За результатами перевірок у Закарпатській, Луганській, Львівській, Одеській, Харківській, Черкаській та Чернівецькій областях порушено 9 кримінальних справ за фактами підкупу виборців та членів виборчих комісій, підробки виборчих документів, перевищення службових повноважень та службового підроблення, викрадення виборчих бюлетенів", - сказав Пшонка.

Він додав, що одну кримінальну справу у Львівській області направлено до суду.

Як повідомлялося, уряд США заявив, що рівень відкритості й чесності місцевих виборів в Україні знизився порівняно з попередніми виборами президента.

490 спостерігачів від іноземних держав і міжнародних організацій стежили за місцевими виборами в Україні, що пройшли 31 жовтня.

Cпостерігачі міжнародної місії CIS-EMO оголосили, що місцеві вибори в Україні можна вважати такими, що відбулися, порушення носили несистемний характер.

Тим часом опозиція заявила про масові порушення на виборах. Фракція БЮТ вже зареєструвала у Верховній раді постанову про визнання виборів недійсними у Київській, Львівській областях та в Тернополі.

А в Комітеті виборців України стверджують, що визнати результати місцевих виборів недійсними буде неможливо.

Читайте також:

США назвали українські вибори нечесними і непрозорими

Україна отримала нового генпрокурора

В Донецьку засекретили підрахунок голосів виборців

БЮТ: у Авакова намагаються вкрасти перемогу

ВідеоПшонка запевнив, що масових порушень на виборах не було

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: