Пшонка заявив, що Кучма не хотів вбивати Гонгадзе

За словами генпрокурора, Кучмі інкримінують лише перевищення службових повноважень. Пшонка зауважив, що у "справи Гонгадзе" завжди був політичний фон, і за всім цим стояли різні люди.

У екс-президента Леоніда Кучми не було наміру вбивати журналіста Георгія Гонгадзе і тому йому інкримінують лише перевищення службових повноважень. Про це заявив генпрокурор Віктор Пшонка.

"Порушено кримінальну справу за перевищення службових повноважень. У Кучми не було наміру на кінцевий результат трагедії", - сказав він.

Генпрокурор також зазначив, що у "справи Гонгадзе" завжди був політичний фон, включаючи акцію протесту "Україна без Кучми" і за всім цим "стояли різні люди, зацікавлені в тому чи іншому результаті цієї справи".

"Врешті-решт ми зібрали всі матеріали, які стосуються Кучми, в одній справі... Слідство досліджувало все, що пов'язано з Кучмою. Хай суд зважить всі "за" і "проти" і відповість, нарешті, на це питання", - наголосив Пшонка.

Як відомо, Генпрокуратура завершила розслідування кримінальної справи стосовно Кучми. Кучма звинувачується в перевищенні влади і службових повноважень, що призвели згодом до вбивства Гонгадзе.

Читайте також:

Кучму прослуховували системою часів КДБ

Генпрокуратура заборонила Кучмі кликати на допомогу іноземних експертів

Янукович пообіцяв покарати винних в убивстві Гонгадзе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: