Пшонка заявив, що Ющенко ухиляється від розслідування отруєння

За словами генпрокурора, колишній президент на сьогодні є "недобросовісним потерпілим", він ухиляється від слідчих дій та експертиз.

Екс-президент Віктор Ющенко ухиляється від співпрацювати з Генеральною прокуратурою, заявив генпрокурор Віктор Пшонка в інтерв'ю одному з українських телеканалів.

"Я б сказав, що на сьогодні недобросовісним потерпілим є екс-президент Ющенко. Він повинен бути як потерпілий зацікавлений в об'єктивності, у встановленні істини, в активності по проведенню слідства. Цього на жаль немає," – розповів Пшонка.

За його словами, Ющенко ухиляється від тих слідчих дій, які йому пропонуються, включаючи експертизи.

Нагадаємо, раніше Генпрокуратура заявляла, що має намір закрити кримінальну справу про отруєння екс-президента Ющенка, у разі, якщо він не здасть кров для проведення повторної експертизи. ГПУ повідомляла, що не має в своєму розпорядженні достатньо доказів, що підтверджують версію про умисне отруєння Ющенка діоксином.

Генпрокуратура також відмовила Ющенку в можливості ознайомитися з результатами лабораторних досліджень його крові та експертних висновків за 2004-2006 роки.

Ющенко повiдомляв, що готовий надати аналiз кровi на мiжнародну експертизу у справi про його отруєння за умови, якщо ГПУ пояснить, чому її не задовольняють результати попередньої мiжнародної експертизи.

Днями Пшонка вже зазначав, що, на його думку, Ющенко не зацiкавлений у розслiдуваннi справи про отруєння.

Читайте також:

У слідства немає доказів умисного отруєння Ющенка

Ющенка здивувала пропозиція допитати його у справі Чорновола

Ющенко проситиме Януковича прийти на допит до Генпрокуратури

Генпрокуратура вимагає крові Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: