Психіатри розшифрували виступ Черновецького: він не псих

Експерти вважають останнє публічне інтерв'ю мера Києва добре відрепетируваним. "Сьогодні модно бути політиком, який страждає, якого переслідують".

Мер Києва Леонід Черновецький нещодавно вперше за тривалий час виступив на телебаченні. На думку психологів, промова градоначальника була заученою, але емоції його видавали.

"На перший погляд може здатися, що справи у Черновецького йдуть зовсім погано. Під час інтерв'ю він то завмирає, спрямувавши погляд у підлогу, то робить дрібні глотки води, як би "запиваючи" емоції. Але не все так сумно. Все це добре відрепетирувана технологія", - вважає виконавчий секретар Асоціації психіатрів України Семен Глузман.

"Прості бабусі вже готові його пожаліти. У тисячний раз переконуюся: він не псих!", - заявив експерт в коментарі "Комсомольській правді в Україні".

Як зауважив психіатр, Черновецький сказав, що в мери не йде, але подумає про парламентські вибори. Тобто він продовжує залишатися в політиці.

"Тільки тепер образ клоуна, яким він був за Ющенка, неактуальний. Сьогодні модно бути політиком, який страждає, якого переслідують. Ось він таким і намагається бути. Серйозним і спокійним, впевненим у собі", - пояснив Глузман.

Політичний психолог Олег Покальчук також висловив думку, що цьому інтерв'ю Черновецького вірити не можна.

"Він - хитрий і розважливий банкір. Розмови про його хворобу - нісенітниця. Він ніколи не виявляв ознак психічних захворювань", - резюмував Покальчук.

"Це все схоже на операцію. Черновецький відмовляється від посади і обіцяє не вставляти палиці в колеса нинішньої влади, а натомість просить гарантії свободи", - підтвердив психолог Віктор Блінов.

Нагадаємо, основними месседжами в інтерв'ю Черновецького були, по-перше, його обіцянка не балотуватися на пост мера в 2012 році, по-друге, він сказав, що побоюється політичних репресій, і по-третє, пожалівся, що рік минув для нього погано і пожалкував, що йому створили образ космонавта.

Читайте також:

Азаров дозволив Черновецькому працювати стільки, скільки той захоче

Черновецький не піде на наступні вибори мера Києва

Черновецький: мені створили образ аморальної людини-космонавта

Кабмін знайшов способи відставки Черновецького

ВідеоЧерновецький: мені створили образ аморальної людини-космонавта

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: