Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Психолог переконаний, що "керченський стрілець" діяв не один

Схильний думати, що він діяв не сам, тому що занадто багато потерпілих і занадто великий локус поразки, - сказав експерт.

Особа, яка влаштувала стрілянину і вибух у керченському політехнічному коледжі в окупованому Криму, не могла діяти сама, 

Про це заявив "Крим.Реаліям" експерт Київського наукового-дослідного інституту судових експертиз Юрій Ірхін.

Такого висновку експерт дійшов, проаналізувавши обставини збройного нападу на студентів коледжу. Ірхін звернув увагу на кількість загиблих і поранених. На його думку, така кількість жертв може бути лише в разі, якщо нападник «діяв не сам».

Фотогалерея У Керчі відбулася церемонія прощання із загиблими під час стрілянини у коледжі (13 фото)

«Виходячи із загальної картини події, він, швидше за все, діяв не сам. Тому що занадто складний механізм – криміналістичний механізм здійснення цього масового вбивства. І дуже багато нестиковок. В Інтернеті є свідчення очевидців, які кажуть, що відразу з двох місць були постріли. Звичайно, з цього можна зробити логічний висновок, що він діяв не один. Я схильний думати, що він діяв не сам, тому що занадто багато потерпілих і занадто великий локус поразки», – додав Ірхін.

ВідеоКривава бійня у Керчі: напередодні нападу Владислав Росляков спалив свої речі

Напередодні свого нападу Владислав Росляков спалив свої речі. Відео зі знайденими доказами опублікував російський телеканал РенТВ. Речі знайшли у закинутій недобудові, де ймовірно 18-річний студент випробовував саморобну вибухівку. Серед знайдених речей – зошити, флешки, сім-карта і навіть Біблія. Також Рослякова зафільмували невідомі особи, коли він прямував до безлюдного місця із сейфом у руках. 

Кривава бійня у Керчі: напередодні нападу Владислав Росляков спалив свої речі

Нагадаємо, 17 жовтня на території окупованого Криму в місті Керч стався вибух у політехнічному коледжі. Спочатку повідомлялося про 10 загиблих і понад півсотні постраждалих, пізніше кількість жертв зросла до 21 особи. Медики виявили в тілах постраждалих металеві елементи, якими були начинені вибухові пристрої. У Мережі поширювалась інформація, що вибух був не один, а цьому передувала стрілянина. Також більшість очевидців говорить і про те, що у нападника також були спільники.

За даними ЗМІ, підозрюваного в скоєнні стрілянини в Керчі знайшли застреленим. СК РФ оголосив вибух у Керчі терактом, однак згодом слідчі перекваліфікували справу на статтю "вбивство двох і більше осіб".

Залиште свій коментар

Вибір редакції