Психологи радять, як правильно підібрати табір для дитини

Щоб правильно підібрати для своєї дитини місце відпочинку, експерти радять звернути увагу на розклад та систему покарань.

Кожна п'ята родина боїться відправляти сина або дочку на відпочинок до табору. Серед острахів: над дитиною знущатимуться старші, вона почне курити або отруїться.

Психологи такий стан називають "батьківським синдромом тривожності". Щоб правильно підібрати для своєї дитини місце відпочинку, вони радять звернути увагу на три речі.

Перше - чим діти будуть займатися впродовж дня, в розкладі повинно бути не більше 2 вільних годин. Друге – за яких умов дитина має право залишити територію табору. В ідеалі це має були розписка, написана рукою одного з батьків. А ще варто дізнатися, яка система покарання діє на території табору.

Якщо неслухняних примушують віджатися або пробігтися, це свідчить про агресивну систему виховання. Вона не підходить дівчаткам і дітям до 8-ми років. Що оригінальніше покарання, то більш творчо вихователі організовують і дозвілля.

Слід також пам'ятати, що період адаптації для сором’язливих забере тиждень. При цьому експерти радять батькам менше дзвонити та приїжджати: тоді дитина швидше адаптуватиме і яскравіше відпочине.

До речі, молоді вихователі для табору плюс. Бо для шкільних педагогів важливо, щоб була тиша і лад, а це найгірші супутники дитячого відпочинку.

Більше про те, як правильно підібрати табір для дитини, щоб не хвилюватися, дивіться у відео ТСН.

Читайте також:

Українські підлітки – в центрі епідемії СНІДу

Діти кризи: українські школярі проводять канікули на асфальті

В Криму заборонили шаурму і шашлик на вугіллі

Поки батьки не бачать: чого діти насправді хочуть

ВідеоЯк правильно підібрати табір для дитини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: