ПСПУ закликає ООН розпустити НАТО

Про це сказано в резолюції 19-го з'їзду Прогресивної соціалістичної партії України, що пройшов 8 липня в Миколаєві.

"Ми вимагаємо від ООН розпустити НАТО й закликаємо всі політичні партії світу, всі громадські організації, все прогресивне людство підтримати нашу вимогу до ООН", - сказано в резолюції.

Наталія Вітренко
Архів
Наталія Вітренко бажає розпустити наймогутнішу військову організацію світу (Фото: gazeta.lviv.ua)
На думку ПСПУ, діяльність США й НАТО, на противагу задекларованим ними принципам миротворчості й демократії, свідчить про те, що вони ведуть неоголошену війну проти людства.

У резолюції зазначається, що сьогодні в світі є незаперечні факти злочинної діяльності НАТО, що порушуючи норми міжнародного права, без рішення ООН незаконно розв'язує війни.

"Війни НАТО проти Югославії, Афганістану, Іраку порушили питання перед людством про суть НАТО й засудження його злочинів", - сказано в резолюції.

На думку ПСПУ, НАТО стало над нормами міжнародного права, над суверенними правами країн і народів.

"Ця злочинна павутина (НАТО – ред.) усе більше затягує у свою сітку незалежні держави й народи методом провокацій, політичних переворотів, задурювання населення", - сказано в рішенні з'їзду.

Як повідомляло агентство, 9 липня понад 200 прихильників Прогресивно-соціалістичної партії провели акцію протесту в Одесі проти проведення міжнародних військових навчань "Сі Бриз-2007".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: