Пташиний реабілітаційний центр Межигір’я рятує пораненого лебедя

Дата публікації
Перегляди
518
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Пташиний реабілітаційний центр Межигір’я рятує пораненого лебедя

Фото: Фото з відкритих джерел

Птах зараз звикає до нового місця.

У центр реабілітації лебедів у Межигір’ї привезли пораненого дикого лебедя з Дніпра. 15-кілограмового постраждалого птаха перевіз благодійний фонд "Шанс 2020".

"До нас по допомогу звернулися співробітники притулку "Пегас". Більше місяця у них знаходився поранений лебідь, якого туди привезли рибалки. Швидше за все, птах вдарився об дроти і впав з великої висоти у воду. Він дивом залишився живий, але потребував реабілітації. У Дніпрі немає фахівців, здатних надати кваліфіковану допомогу лебедю. Було ухвалено рішення відправити його до Межигір'я. Я відвезла його туди на своїй машині", - розповідає Анна Іщенко, засновниця фонду "Шанс 2020".

Центр реабілітації лебедів - це єдине місце в Україні, куди привозять хворих птахів. Ними опікується керівник центру Сергій Григор'єв. На території організації є чотири ставки, десятки вольєрів для лебедів. А ще тут живуть козулі, зайці та інші чотириногі.

"Коли до нас доставили лебедя, його одразу помістили на карантин, щоб звикав до зерна і інших лебедів. Після цього, ми підрізаємо пір'я птахів, щоб вони не змогли втекти від страху і знову потрапити в біду", - розповів Григор'єв.

Близько півроку лебеді живуть в центрі, від линьки до линьки. Коли пір'я на крилах знову відросте, то птахи вирішують: залишатися їм далі чи ж полетіти з іншими побратимами.

"Минулого року десять лебедів утворили стаю і полетіли. Ми не стали їх утримувати. Їхній будинок - природа, а не заповідник", - каже керівник центру. 

Нагадаємо, 2014 року повідомлялося, що тварин із "Межигір'я" перевезуть у київський зоопарк.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
518
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація