Пукач був свідком загибелі Чорновола

Тарас Чорновіл стверджує, що екс-генерал МВС Олександр Пукач, затриманий напередодні, фігурує у справі про вбивство його батька.

Народний депутат Тарас Чорновіл заявив, що колишній генерал МВС Олексій Пукач, причетний до вбивства журналіста Георгія Ґонґадзе, фігурує у справі про загибель його батька В'ячеслава Чорновола.

"Він займався стеженням за батьком у той фатальний день в Кіровограді. Це була слідча комісія тоді ще Народного Руху. Наскільки я знаю, це є матеріали слідства 2001 року і в районі 2005", - повідомив Чорновіл.

Арешт Олексія Пукача: всі подробиці

Він пообіцяв, що домагатиметься від Генпрокуратури розгляду цього питання.

"Я буду звертатися до генерального прокурора з проханням, з клопотанням, щоб це питання було піднято. Але з цими матеріалами справи я не знайомився. Знаю від певних учасників процесу, що Пукач точно фігурує у справі по Кіровограду", - уточнив нардеп.

Колишній "регіонал" розповів, що "є дуже серйозні підозри, що авто, яке йшло, принаймні було помічене аж до Переяславу-Хмельницького від Кіровограду, і супроводжувало батькову машину, що в тій автівці нібито був безпосередньо Пукач".

Як наголосив Чорновіл, "на це були певні натяки і я буду наполягати на тому, щоб він був по цьому питанні допитаний обов'язково".

Екс-генерал міліції Олексій Пукач був був затриманий працівниками СБУ і ГПУ ввечері 21 липня у Житомирській області. Він одразу ж був доставлений до Києва і, за деякими даними, протягом цілої ночі допитувався у Генпрокуратурі.

Як стало відомо, Пукач жив у селі під Житомиром у невеликому будинку разом з бідними людьми – жінкою та її сином і допомагав їм по господарству.

Пукач вже визнав, що має "безпосереднє" відношення до справи Ґонґадзе. Після допиту він назвав слідчим імена замовників і пообіцяв показати, де знаходиться голова журналіста.

Нагадаємо, восени 2003 року Олексій Пукач був затриманий за підозрою в знищенні документів, що свідчать про стеження за журналістом Георгієм Ґонґадзе, а після звільнення зник.

Читайте також:

Затримання Олексія Пукача. ВІДЕО

Вдова Ґонґадзе: провину за вбивство Георгія звалять на небіжчиків

Пукач віддасть слідству голову Ґонґадзе

Пукач назвав слідству замовників вбивства Ґонґадзе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: