Пукач назвав замовників вбивства Ґонґадзе

Пукач прямо вказує на Кучму і Литвина як на організаторів викрадення та вбивства Ґонґадзе.

Екс-начальник міліцейської "наружки" Олексій Пукач у своїх свідченнях у справі Ґонґадзе прямо вказує на екс-президента Леоніда Кучму та спікера Володимира Литвина.

Про це пише газета "Сегодня" з посиланням на джерело, близьке до слідства.

"Ключове слово - небожителі. Пукач прямо вказує на Кучму і Литвина як на організаторів викрадення та вбивства Ґонґадзе, про що Медведько доповідає президенту", - сказав співрозмовник.

У свою чергу екс-голова тимчасової слідчої комісії парламенту у справі Ґонґадзе Григорій Омельченко сказав, що, за його даними, крім Кучми і Литвина, Пукач назвав також прізвище Кравченка.

"Той особисто віддавав наказ на усунення Георгія, і екс-міністра, навіть мертвого, треба залучати в якості обвинуваченого, а потім припиняти справу у зв'язку з його смертю. Якщо ж родичі Кравченка з цим не погодяться, хай оскаржують рішення через суд", - сказав він.

Омельченко чекає від ГПУ порушення кримінальних справ стосовно екс-президента і нинішнього спікера, оскільки докази їхньої провини підтверджуються плівками Мельниченка.

Водночас, газета зазначає, що Литвин і Кучма раніше неодноразово відхрещувалися від звинувачень у причетності до вбивства журналіста.

Нагадаємо, 12 листопада президент Віктор Ющенко заявив, що у справі Ґонґадзе з'явилися нові свідчення, які дав Пукач.

Посилаючись на генпрокурора Олександра Медведька, Ющенко повідомив, що Пукач "відкрито, сердечно співпрацює зі слідством, відповідає на всі питання і той матеріал, який він дав, дає підстави проводити подальше розслідування і найближчим часом до слідчих органів будуть запрошені, як їх можна назвати, основні свідки".

Читайте також:

Перед новими виборами Ющенко знову пообіцяв розкрити справу Ґонґадзе

Литвина й Кучму допитають в ГПУ у справі Гонгадзе

На місці вбивства Ґонґадзе знайшли ще 10 трупів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: