Пукач не здав замовників вбивства Ґонґадзе – ні живих, ні мертвих

Пукач розповідає слідству де народився і виріс, що закінчив, де працював тощо. До подій 16 вересня 2000 року діалог не дійшов.

Генерал Олексій Пукач дає слідству "об'єктивні", докладні і точні свідчення, але ніяких імен, причетних до вбивства Георгія Гонгадзе, ще не називав, кажуть джерела, близькі до слідства.

"Пукач не замикається в собі, дає нормальні, судячи з усього, об'єктивні свідчення", - каже джерело газети "Сегодня", наближене до слідчої групи.

"Навіть члени групи не очікували, що Пукач відповідатиме настільки докладно і точно", - додає він.

Джерело не підтвердило слова заступника голови СБУ Василя Грицака про те, що генерал одразу поіменно назвав замовників убивства Гонгадзе.

"Схоже, у спецслужбі розігралася ейфорія, і Пукачу вклали в уста те, що хотіли б почути. Але він ще нікого персонально не згадав – ні з живих, ні з мертвих. Та й слідство до цього ще не дійшло", - сказав співрозмовник.

"Зараз Пукач відповідає на рутинні, не першорядної важливості питання-уточнення: де народився і виріс, що закінчив, де працював, яка родина і так далі. До подій 16 вересня 2000 року діалог ще не дійшов", - додав він.

Як повідомив екс-адвокат заарештованого генерала Сергій Осика, у колишньому СІЗО СБУ (іменованому нині відділом забезпечення досудового слідства) Пукач знаходиться в дуже комфортних як для в'язня умовах. У камері він один, почувається нормально, скарг не висловлює.

"Годують-поять добре. Більш того, персонал йому навіть приносить каву. Пукач має можливість читати пресу. За рахунок держави забезпечують білизною - трусами-шкарпетками. З міркувань безпеки до Печерського суду на санкцію його возили в повній амуніції бійця "Альфи" - камуфляжі, бронежилеті, захисному шоломі й іншому (щоб не повторилася історія з розстрілом Максима Курочкіна)", - пише газета.

"Бороду і вуса зголив, рум'яний, пашіє здоров'ям. Набув того ж вигляду, який мав, коли я захищав його вперше", - говорить Осика.

Нагадаємо, 21 липня Генпрокуратура й СБУ затримали генерала Пукача. Він одразу ж був доставлений до Києва і, за деякими даними, протягом цілої ночі його допитували в Генпрокуратурі.

22 липня Пукач зізнався в причетності до вбивства журналіста Георгія Ґонґадзе. Крім того, заступник голови Служби безпеки України Василь Грицак повідомив, що Пукач назвав замовників убивства, а також повідомив, що знає, де перебуває голова вбитого журналіста.

Адвокат Пукача Сергій Осика спростував інформацію про те, що його підзахисний назвав замовників вбивства Ґонґадзе. "Він (Олексій Пукач) сказав, що це брехня і нічого такого він не говорив", - наголосив адвокат.

Проте ЗМІ стверджують, що Пукач дійсно назвав трьох замовників вбивства журналіста - більше того, двоє з них живі і "один обіймає досить високу посаду".

Читайте також:

Пукач відмовився від адвоката

Докази про причетність Пукача до вбивства Чорновола були знищені

Адвокат Пукача скаржиться, що Ющенко тисне на слідство

Суд над Пукачем розпочнеться через півроку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: